www.ckpermon.com

ADVENT V ZÁHŘEBU A LÁZNÉ ČATEŽ 2023

NOVINKA

• 3 země
• Skvělé termální lázně (největší akvapark ve Střední Evropě) – hotel je propojený krytou chodbou s termálními lázněmi
• Vánoční pohádka v chorvatské metropoli Záhřeb
• Fantastický advent ve Štýrském Hradci

 

Záhřeb – trojnásobný vítěz ankety „Nejkrásnější vánoční trhy v Evropě“ z let 2016, 2017 a 2018. Tři roky po sobě (web European Best Destinations) Záhřeb sesbíral více než 200 tisíc hlasů ze 131 zemí světa a v posledním roce o 14 tisíc hlasů předstihl druhý Colmar, který rovněž v našich zájezdech nabízíme. A Štýrský Hradec? To je jeden z nejkrásnějších adventů v Rakousku ve městě UNESCO.

Lázně Čatež – největší vodní park ve střední Evropě. Zimní termální Riviéra je otevřena každý den od 9 do 21 hodin se všemi třemi kupolemi a všemi vodními atrakcemi pod nimi. V Zimní termální Riviéře si můžete zaplavat v termální vodě v největším krytém bazénovém komplexu a objevit vodní ráj s 6.500 m2 vodní plochy. Bazény, vířivky, skluzavky, masážní lehátka, divoká řeka, tobogán se světelnými efekty. Největší vnitřní bazén – vodní ráj s více jak 2.300 m2 termální vody. Bazén 1.500 m2 s vlnami a vodou 31 -33 C. Bazén 1.100 m2 s nepravidelnými tvary a stromem uprostřed. Cca 8 různých saun za příplatek.

 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy ve 23.45 hodin. Trasa přes Mikulov a Vídeň.
2. den: Dojezd do Čateže a od rána celý den ke koupání a relaxaci (klíče od pokoje v cca 14 hodin). Večeře v hotelu. (Tento scénář znáte ze zájezdů do Mořského parku Laguna)
3. den: Relaxace v Čateži. V cca 15 hodin odjezd do Záhřebu na jedny z nejkrásnějších evropských adventních trhů. Návrat do hotelu v cca 21 hodin. Tento den budete mít místo večeře v hotelu oběd. Doprovodí vás rodilý Záhřeban. Chorvatská metropole Záhřeb: V uličkách starého města i na centrálním náměstí vás čekají tradiční dřevěné boudy se svařeným vínem i s řemeslnými výrobky. Zpívají se koledy, promítají se 3D projekce, výzdoba je nádherná. Uvidíte památky města, například věž Lotrščak z 13. století, kostel svatého Marka s mozaikovou střechou, katedrálu či uličky Starého města. Na výlet s vámi pojede záhřebský rodák. Slavnostní trh se zkrátka rozprostírá po celém městě s neuvěřitelnými světly a dekoracemi a každodenními programy pod širým nebem. A my vám Záhřeb nabízíme ne jako některé jiné kanceláře na den bez noclehu, ale pěkně po relaxu v termální vodě, po obědě, busem cca 40 minut cesty… A večer vás zase bude čekat krásný hotel. Hlavní dění je na náměstích Bana Josipa Jelačiče, na Evropském náměstí a v parku Zrinjevac. Adventní program chorvatského hlavního města se během let rychle rozrůstal a dostal se do všech koutů města s bohatým doprovodným programem akcí, koncertů, gastronomie, bruslení či programů pro děti. Tady si užijete advent plnými doušky. Toto je absolutní adventní špička.
4. den: Od rána celý den ke koupání a relaxaci. Večeře v hotelu.
5. den: Po snídani odjezd do štýrské metrople Grazu (Štýrský Hradec). Přejezd cca 2 a půl hodiny. V Grazu vás čeká jeden z nejkrásnějších rakouských adventů – na Starém městě (UNESCO) a v jeho okolí je hned několik adventních trhů, z nichž ty nejkrásnější jsou:
* adventní trh na Hlavním náměstí s velkým stromem a se světelnými projekcemi na fasádě radnice, na fasádách i střechách domů
* adventní trh na Zámeckém kopci s Hodinovou věží, která je symbolem města, vysoko nad starým městem
* mezinárodní adventní trh na náměstí Tummelplatz
* překrásný je trh ve františkánské čtvrti kolem kostela
* umělecký adventní trh na náměstí Mehlplatz
Obrovskou atrakcí jsou největší ledové jesličky na světě či největší historická zbrojnice na světě. Návrat do Prahy kolem 23. hodiny.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
06.12. - 10.12.2023 8900 7120 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 3 x nocleh v hotelu 3* Čatež, 3 x bufetovou polopenzi (ve formě: 3 x snídaně, 2 x večeře, 1 x oběd), vstup do bazénů v hotelu Čatež 3*, jeden vstup denně do Zimní termální Riviéry, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

Komplexní pojištění od VZP v tarifech: 108 Kč (do 17 let), 152 Kč (klienti 18 – 69 let), 400 Kč (klienti 70+).


Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu