www.ckpermon.com

 Advent v histotrických městech - úvod      Advent ve středověkých městech Bavorska      Bavorský Sen v bílém      Adventní metropole a kuriozity (Německo)        VIP víkend nejkrásnějšího německého adventu a relaxace v termálech     Parním vlakem na čerty (Rakousko)      Advent v městech Harzu (Německo)      Advent s Martinem Lutherem (Německo)      Advent v Sasku      Nostalgická adventní cesta do NDR      Adventní Wroclaw a nejkrásnější lužické adventní trhy      Advent v hanzovních městech        Advent na Moravě s výletem na Slovensko       Advent na Moravě       Jihočeský advent s návštěvou Rakouska       Ježíškovo město a čerti v Grazu                                                           

ADVENTNÍ METROPOLE A KURIOZITY - NĚMECKO 2019

NOVINKA

2 vyhlášené adventní trhy a 2 malé trhy před jedinečnými kulisami obřího adventního kalendáře a obří adventní svíce.Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase B). Advent v historických městech Würzburg a Kitzingen.  U dómu. Barokní rezidence (UNESCO) – možnost prohlídky této jedinečné nejlepší barokní stavby Německa, starý mohanský most a lokace z filmu Tři mušketýři. V Kitzingenu je největší adventní svíčka Bavorska vytvořená ze středověké věže. Nocleh v hotelu 3*  v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani si užijete nejznámějšího světového adventního trhuNorimberku, který je praotcem všech adventních trhů. Rodiště světoznámých lahůdek – klobásek a perníků. Ve Forchheimu je adventní trh před hrázděnou gotickou radnicí, která je nejkrásnější v celém Německu a která je v čase adventu proměněna dle všech serverů a tiskovin na nejkrásnější adventní kalendář Německa. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
14.12. - 15.12.2019 3300 2640 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 600 Kč
večeře v hotelu: 480 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 KčTouroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu