www.ckpermon.com

TERMÁLNÍ ADVENT VE SLOVINSKU 2023


NOVINKA


Zpříjemněte si relaxaci v termálních lázních adventem nebo...si zpříjemněte advent relaxací v termálních lázních.

Termální lázně Ptuj, moderní hotel 4* superior s vlastním termálním bazénem a s pohledem na panorama nejstaršího slovinského města, k tomu 3 příjemná slovinská města (Maribor, Ptuj, Celje) a jejich adventní trhy a top advent ve Štýrském Hradci jako třešnička na závěr.

Ubytování: Grand Hotel Primus**** superior je luxusní hotel postavený v roce 2007. Nachází se cca 1 km od centra města, v blízkosti termálních lázní a akvaparku (200 metrů). Hotel byl pojmenován podle slavného římského generála Marca Antonia Prima. Samotná stavba, vybavení a interiér hotelu s garancí vysokého standardu služeb jakoby dýchají historií a památkou na Římské impérium. Součástí Grand Hotelu Primus jsou bazény s termální vodou, nazývané Vespasianus, wellness centrum Valens Augusta či saunový svět Flavia. V ceně máte i vstupy do termálních lázní.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase Jihlava, Brno, Mikulov, Vídeň. Nástupy jsou možné i na trase. V cca 14 hodin dojezd na ubytování do hotelu Grand Hotel Primus 4* superior v Ptuji. Volno k návštěvě hotelových termálních bazénů, nedalekých termálních lázní čí adventních trhů ve městě. Večeře v hotelu. P.S. Máte rádi víno? Ve městě je několik sklípků vč. nejstaršího slovinského sklepa, který můžete navštívit vč. degustace. Tento sklep ukrývá nejstarší slovinské víno z roku 1917. Výborná vinotéka je i v nejstarším domě ve městě.
2. den: Po bufetové snídani volno k návštěvě hotelových termálních bazénů a nedalekých termálních lázní. V cca 15.30 odjezd do nedalekého Mariboru (30 km) na adventní trhy. Návrat do hotelu a večeře. P.S. A když máte rádi víno, pak vás určitě zaujme nejstarší vinná réva na světě, která roste právě v Mariboru.
3. den: Po bufetové snídani volno k návštěvě hotelových termálních bazénů a nedalekých termálních lázní. V cca 15.30 odjezd do nedalekého města Celje (60 km) na adventní trhy. V Celje je největší slovinský středověký hrad. Návrat do hotelu a večeře.
4. den: Po bufetové snídani odjezd do Rakouska a návštěva jednoho z nejkrásnějších adventních měst v této zemi Štýrského Hradce (Graz, UNESCO). V Grazu vás čeká jeden z nejkrásnějších rakouských adventů – na Starém městě a v jeho okolí je hned několik adventních trhů, z nichž ty nejkrásnější jsou:
* adventní trh na Hlavním náměstí s velkým stromem a se světelnými projekcemi na fasádě radnice, na fasádách i střechách domů
* adventní trh na Zámeckém kopci s Hodinovou věží, která je symbolem města, vysoko nad starým městem
* mezinárodní adventní trh na náměstí Tummelplatz
* překrásný je trh ve františkánské čtvrti kolem kostela
* umělecký adventní trh na náměstí Mehlplatz
Obrovskou atrakcí jsou největší ledové jesličky na světě či největší historická zbrojnice na světě. Návrat do Prahy kolem 23. hodiny.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
30.11. - 03.12.2023 8900 7120 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 3 x nocleh v hotelu 4* superior v Ptuji, 3 x bufetovou polopenzi, vstup do hotelového wellness i do termálních lázní v Ptuji, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

Komplexní pojištění od VZP v tarifech: 108 Kč (do 17 let), 152 Kč (klienti 18 – 69 let), 400 Kč (klienti 70+).


Další turnus záejzdu do Ptuje bude v termínu 8.-12.2.2024 a uvidíte top světový karneval s názvem Kurentovanje. Tato etnická akce byla společností Lonely Planet vybrána mezi 10 nejlepších karnevalů na světě, společně třeba s karnevaly v Riu de Janeiru, v Benátkách či New Orleans. Kutentovanje bylo zapsáno v roce 2017 na Listinu nehmotného světového kulturního dědictví. V karnevalovém průvodu uvidíte kolem tisíce masek. Ale karnevalové akce jsou v podstatě každý den.


Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu