www.ckpermon.com

 Advent v histotrických městech - úvod      Advent ve středověkých městech Bavorska      Bavorský Sen v bílém      Adventní metropole a kuriozity (Německo)        VIP víkend nejkrásnějšího německého adventu a relaxace v termálech     Parním vlakem na čerty (Rakousko)      Advent v městech Harzu (Německo)      Advent s Martinem Lutherem (Německo)      Advent v Sasku      Nostalgická adventní cesta do NDR      Adventní Wroclaw a nejkrásnější lužické adventní trhy      Advent v hanzovních městech        Advent na Moravě s výletem na Slovensko       Advent na Moravě       Jihočeský advent s návštěvou Rakouska       Ježíškovo město a čerti v Grazu                                                           

PARNÍM VLAKEM NA ČERTY 2019


Nejstarší rakouskou úzkokolejkou krajem betlémů s mnoha vánočními NEJ , s koupelí v termálních lázních či s čertovskou show. Největší rakouský adventní kalendář, největší betlém na světě,…Oblíbený adventní víkend pro celou rodinu.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase A). Christkindl – poutní kostel, jedinečný Ježíškův poštovní úřad 4411, který loni odpravil 2 milionů vánočních dopisů a pohledů s razítkem Ježíškovského úřadu. 2 betlémy – největší na světě a mechanický. Zájemci o nostalgické jízdy mohou na Christkindl vyjet Postbusy Sauer z roku 1949 či Steyer z roku 1950. V cca 13.30 jízda parním vláčkem údolím Steyertal nejstarší rakouskou úzkokolejkou ze Štýru do Steinbachu. Steinabach – adventní trh, 600 betlémů ze 100 zemí (4 EUR), 7 domů, 24 oken a jeden skvělý obří adventní kalendář. Otevření okna i průvod čertů krampuslauf. Nocleh v hotelu 3 * v oblasti.
2.den: Po bufetové snídani si můžete vybrat svůj program: termálních lázní Bad Hall a relaxace v horké léčivé vodě. Alternativě prohlídka kláštera Kremsmünster (rozhodnout se můžete na místě) – 290 m dlouhé průčelí jednoho z nejbohatších rakouských klášterů s prvním „mrakodrapem“ na světě, rybími kašnami, vinotékou, obrazárnou,…Odpoledne Rakouské město Vánoc Štýr – dvoje adventní trhy, sbírky betlémů i dráha světem Vánoc či největší sbírka vánočních ozdob na světě. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
07.12. - 08.12.2019 3000 2400 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, průvodce, 1x nocleh v hotelu 3*  včetně bufetové snídaně, pojištění proti úpadku.

Doplatek:

pokoj 1/1: 450 Kč
večeře: 470 Kč
jízda parním vlakem 310 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 KčTouroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu