www.ckpermon.com
Rok 2019

BABÍ LÉTO NA SLOVENSKU 2020

 

Hotel v centru Popradu nedaleko termálních lázní. Nejkrásnější památky na Spiši a příroda obou tatranských národních parků. Termální lázně, jeskyně, jezera. Krásná cena.

Ochutnejte v čase babího léta všechny krásy Slovenska – úchvatnou přírodou Vysokých i Nízkých Tater, architekturu hradů, kostelů i měst, léčivé účinky termální vody,….

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (nástupní místa i před Prahou). Odpoledne – luxusní lázně Aphrodite Rajecké Teplice – 3 hodinový pobyt v překrásných venkovních bazénech ve stylu římských lázní s vodou teplou 32 – 38 C. Krásnější slovenské lázně neznáme. Pokud se nebudete chtít věnovat relaxaci v léčivé vodě, alternativně – krásné procházky v okolí Rajeckých Teplic či filmová zřícenina hradu Lietava (například film Tajemství hradu v Karpatech). Dojezd do hotelu v centru Popradu.  Ubytování.
2. den: Vysoké Tatry –  Štrbské pleso –  výlet  do nejznámějšího místa Vysokých Tater. Procházky kolem ledovcového jezera, východisko k dalším túrám, vycházkám i výletům do Tatranského národního parku. Asi nejkrásnější je Mengusovská dolina s Popradským plesem. Cesta od Štrbského plesa trvá cca hodinu a vede krásnou krajinou, pro méně zdatné chodce je možný pěší přístup i po asfaltové silnici. Kousek od jezera je známý Symbolický hřbitov na památku obětí hor.  Jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů v Tatrách nabízí sedačková lanovka na Solisko. Nedaleko je 25 vysoký vodopád Skok. Průvodce půjde s klienty procházku kolem Štrbského plesa a na Popradské pleso. Po návratu volno v Popradu. Hotel je v centru a nedaleko od termálních lázní. 10 pěších minut od hotelu jsou termální lázně Aqua City  – otevřeno do 21 hodin.
3. den: Nízké Tatry – Demänovská dolina – výlet do nejznámější části Národního parku Nízké Tatry – nejkrásnější dolina nízkých Tater je dlouhá 15 km. Lanovkou z Jasné vyjedete na Chopok (2.024  m). Vyhlídková terasa, restaurace, vrcholový kříž. Krásná a všem dostupná túra Chopok – Ďumbier či jen část této hřebenové trasy. Vrbické pleso – největší ledovcové pleso v Nízkých Tatrách. V dolině k návštěvě vybízejí krásné jeskyně - Demänovská jaskyňa slobody s bohatou krápníkovou výzdobou. Průvodce pojede s klienty na Chopok. Stejný hotel.
4. den: UNESCO památky na Slovensku: Levoča -  historické město s kostelem svatého Jakuba, ve kterém je nejvyšší gotický oltář na světě (18,62 m) od Mistra Pavla z Levoče. Překrásná renesanční radnice. Spišský hrad – jeden z největších hradních komplexů v Evropě, kde žilo až 2 tisíce lidí. Součástí světového kulturního dědictví UNESCO jsou i městečka Spišská Kapitula a Spišské Podhradie, která si také prohlédnete. Návrat do ČR s dojezdem do Prahy do půlnoci (ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
15.10. - 18.10.2020 4900 3920 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 3 x nocleh v hotelu 3* v centru Popradu se snídaněmi, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

750 Kč (3 x 3chodová večeře v hotelu), 1. 000 Kč (jednolůžkový pokoj).
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

Máme pro vás 20 % slevu na vstupy do termálních lázní Aqua City Poprad.
Termální lázně Aqua City Poprad  - svět zábavy, relaxace a odpočinku. Součástí Aquaparku je 13 venkovních a vnitřních bazénů s termální vodou o teplotě 28°C – 38°C, tobogány a více než 350 vodních atrakcí. Voda v AquaCity pochází z přírodního podzemního zdroje. Technologickým procesem se z teploty 50°C ochlazuje na 36 až 38°C. Bazény mají nerezový povrch, aby se minimalizovala potřeba používání chloru. Na její dezinfekci se využívá UV záření, čímž je šetrná k pokožce a k očím. Voda v termálních bazénech pramení z hloubky 1300m a obsahuje více než 20 různých minerálů, příznivě působících na zdraví člověka. Pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevním oběhem, nervové soustavě a má i příznivé kosmetické účinky. Nejteplejší venkovní sedací bazén má teplotu vody 38°C.  Velký venkovní termální bazén 25 x 17 metrů má teplotu vody 33°- 35°C. Hlavní atrakcí aquaparku jsou kryté relaxační bazény s teplotou vody 30 – 35°C, které nabízejí celou škálu vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek a sedadel, vodní clony a trysky, speciální světla pro chromoterapii – léčbu světlem, zařízení na umělé vlnobití a další atrakce. Bazény jsou k dispozici dva – venkovní bazén se čtyřmi samostatnými zálivy poskytuje relaxaci ve 35 stupňové vodě, vnitřní bazén je ochlazovací s teplotou vody 30°C, vodními stěnami a zařízením na umělé vlnobití. Prostor bazénů Blue Sapphire je vybaven laserovou show, projekcí na 9 m vysokou vodní stěnu a prostorovým audio systémem. Multimediální laserová show v bazénech Blue Sapphire přinese každý večer skvělou atmosféru. Zážitek, který ve vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezapomenutelný. Laserová show v AquaCity je ukázkou využití technologicky nejvyspělejších možností laserových projektorů.

 

Hotel
Jeden z nejlepších popradských hotelů se nachází v centru Popradu, pouze 10 minut jízdy busem od Vysokých Tater. Váš hotel 3* leží jen 5 minut pěšky od centra města a nákupního centra Forum a 10 minut pěšky od aquaparku AquaCity či nákupního centra MAX. Od klientů má hodnocení 9,1 z 10. Z některých balkonů výhled  na Vysoké Tatry a Gerlachovský štít. WiFi zdarma ve všech pokojích.
5 minut pěšky od hotelu je velké nové nákupní centrum Forum – 100 obchodů a restaurací (do 21 hodin).
Zájemce dovezeme i na historické náměstí Spišské Soboty, která je dnes součástí Popradu. Gotický dům, rodný dům sochaře Jana Brokoffa či dům Morice Beňovského.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu