www.ckpermon.com

 Mořský park Laguna s adventem ve Slovinsku                                                    

MOŘSKÝ PARK LAGUNA S ADVENTEM VE SLOVINSKU 2020

 

Oblíbený relaxační zájezd do mořských bazénů přímo na břehu Jadranu s hotelem 4* a s bufetovou polopenzí jezdíme více jak 20 let. Letos má hotel zcela nové pokoje laděné v středomořském duchu. Celý hotel prošel komplexní rekonstrukcí včetně bazénů Laguna, které nyní nesou nový název Termaris.   Relaxace v 7 bazénech a několika vířivkách s mořskou vodou teplou 28 - 34° C (stejné jako v termálních lázních) přímo na břehu moře pod střechou a s výhledem na otevřené moře přímo ve vašem luxusním hotelu 4* Histrion . Nový saunový svět. Vaše pokoje jsou přímo nad wellness Laguna. 4 denní volný vstup do bazénů v ceně. V naší nabídce již více jak 20 let.

Koper, Piran, Ljubljana, Portorož, Velden am Wörthersee

 

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy ve 21.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Noční transfer přes Rakousko do Slovinska.
2.den - 4.den: Vaše individuální relaxace v mořských bazénech Laguna (Termaris). Vánočně vyzdobený hotel. Náš průvodce vám v průběhu pobytu nabídne procházky do Portorože, kde je přímořský adventní trh u historického hotelu Kempinski, či historického Pirana s vánočním stromem téměř u hladiny moře na historickém Tartiniho náměstí. Středověké uličky si zahrály ve filmu Účastníci zájezdu. Či pro zájemce procházky do vzdálenějšího okolí – historické saliny Sečovlje, jachtařský přístav Lucija, sochy v přírodě Forma viva, skalní útesy nad mořem, olivové háje,…V průběhu těchto tří relaxačních dní vám nabídneme půldenní výlet do „hlavního“ města slovinského Jadranu – do historického Koperu – města prétorů. Adventní trh před nasvíceným a iluminovaným Prétorským palácem. Výlet je již v ceně zájezdu.  Jen na vás bude záležet, zda se připojíte či zda si vyrazíte někam sami, zda si jen užijete slané vody, vířivek a pohody. Při ranním příjezdu je možné si doobjednat bufetovou snídani. Ubytování obvykle kolem 14. hodiny, ale již od rána můžete využívat Lagunu.
5.den: Po snídani máte ještě čas využít pohody Laguny a užívat si pohledu na moře z horkých vířivek. Odjezd z Laguny je plánován kolem 11.-12. hodiny. Přejezd do Lublaně – adventní trhy ve slovinské metropoli před největším slovenským kostelem a u Plečnikova Trojmostí. V podvečer nejkrásnější adventní trhy na jihu Rakouska ve Veldenu u jezera Wörthersee před překrásně osvětleným zámkem, který hrál v řadě seriálů a filmů, například Něžní zmatkáři s Pierre Bricem a Thomasem Gottschalkem. Největší plovoucí adventní věnec na světě. Večerní transfer do ČR.
6.den:Návrat do Prahy v časných ranních hodinách. Ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
02.12. - 07.12.2020 6.800 viz text slevy Rezervovat

Cena zahrnuje:

dopravu busem setra, 3 x nocleh s bufetovou polopenzí v hotelu **** HISTRION, welcomedrink při příjezdu,  4-denní neomezený vstup do relaxačních bazénů  Laguna (Termaris) v řádné otevírací době (8-20 hod.), pobytové taxy, vstup do casina Portorož a do casina Bernardin.

 

Slevy:

děti 3 – 6 let – sleva 1.500 Kč (s dvěma dospělými), děti 7 - 12 let – sleva 700 Kč (s dvěma dospělými), 3. osoba na třílůžkovém pokoji (sleva 500 Kč).

 

Doplatky:

pokoj 1/1: 1.200 Kč, snídaně při příjezdu: 290 Kč, garantovaný výhled na moře: 400 Kč/os.

 Vytisknout stranu