www.ckpermon.com

 Luxusní relaxace v maďarských lázních s rakouským adventem a exkurzemi      Budapešť a Bratislava v čase adventu                                                            

LUXUSNÍ RELAXACE V MAĎARSKÝCH LÁZNÍCH 2021

s rakouským adventem a prima exkurzemi

 

NOVINKA

 

3 x nocleh v hotelu 4* s bufetovou polopenzí a vstupy do termálních lázní v nejzápadnějším městě Maďarska – přímý vstup z hotelu. Adventní trhy ve Vídni a Grazu. 500 čertů, největší rakouské termální lázně, největší ledové jesličky na světě, čokoládový svět Zotter, pršutárna, sklípek.                                                                                                          

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase J, odjezdová místa i před Prahou). Vídeň – návštěva slavných adventních trhů před radnicí v čase cca 2 – 3 hodiny podle času dojezdu do města. Ve všední den vás můžeme dovézt až k Hofburgu, na trzích nebude tolik turistů jako o víkendu. Všechny obchody jsou otevřeny. Například největší Swarovski obchod na světě. Vídeňské kavárny (UNESCO) zvou k posezení. Přejezd do lázní v nejzápadnějším maďarském městě Szentgotthárd s barokními památkami na hranicích s Rakouskem. Ubytování v hotelu 4*, který je přímo propojený s lázněmi St.Gotthard Spa s plochou 1.500 2. Před bufetovou večeří volno k první návštěvě lázní.
2. - 3. den - Pobyt v termálních lázních s možností fakultativních výletů:

2.den:Půldenní degustační výlet do Čokoládového světa Zotter (v případě zájmu se zastávkou v šunkové manufaktuře Vulcano – prohlídka s degustací a sklenkou vína).  Na základě výsledků mezinárodního testování patří čokoládovna Josefa Zottera mezi šest nejlepších výroben čokolády na světě a její ručně plněné čokolády zná každý milovník tohoto sladkého potěšení. Vyrábí se zde ručně na 300 druhů, specialitou Josefa Zottera jsou například ručně plněné čokolády neuvěřitelných příchutí, například ananas s celerem, káva s konopím, horský sýr s vlašskými ořechy a hrozny, tequila se solí a citronem anebo hokaidó s citronem. 
3. den: Návštěva největších termálních lázní Rakouska Bad Loipersdorf s neuvěřitelnou rozlohou 36 tisíc m2. Areál je rozdělený do tří částí  - největší je Zážitkový svět na ploše 23 tisíc m2 s umělými vlnami či pláží. Zde jsou i tobogány. Odpočinkový areál Schaffelbad s římským a skalnatým bazénem – zde jsou římské lázně, štýrské sauny a další atrakce. Termální saunový svět s venkovním i vnitřním bazénem, vířivkovým  bazénem. solnou jeskyní, párou,….V areálu je celkem 35 bazénů, z toho 19 obsahuje termální vodu.                                                                                                            
4.den:Po bufetové snídani ještě možnost pobytu v lázních. Kolem 11 hodiny přesun do Štýrského Hradce na adventní trhy. Štýrský Hradec (Graz, město UNESCO) – navštívíte jedny z nejkrásnějších rakouských adventních trhů ve štýrské metropoli, které jsou na řadě míst starého města (podrobnosti v zájezdu Advent v Grazu) i u Slavné hodinové věže vysoko nad městem. Od 16 do 18 hodin proběhne centrem starého města po hlavní pěší zóně a pod stovkami zavěšených vánočních stromečků největší městský krampuslauf (průvod alpských čertů) na světě. Na 500 čertů, pekelníků, čarodějnic a dalších mystických bytostí v maskách od těch, co jsou víc jak 50 let staré, po moderní téměř hollywoodské projde s jedinečnou show například i kolem největších ledových jesliček na světě, které zde každoročně vytvoří mezinárodní tým ledosochařů z ledových kvádrů o celkové hmotnosti od 30 do 50 tun, a to jen pár dní před konáním průvodu. Lepší závěr pobytu v termálních lázních si v čase adventu nemůžete představit. Návrat do Prahy vzhledem k délce průvodu může být lehce po půlnoci. Ostatní místa v časovém sledu jako při odjezdu. Náš tip: V Grazu můžete navštívit i největší dochovanou historickou zbrojnici na světě, která obsahuje asi 32 tisíc položek z 15. až 18. století a která by plně vyzbrojila 5 tisíc mužů.                                                           


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
25.11. - 28.11.2021 6800 5440 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let
.

 

Cena zahrnuje:

dopravu, 3 x nocleh v hotelu 4´s bufetovou polopenzí a vstupy do termálních lázní v hotelu, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1: 2.800 Kč. Soft all inklusive –nealko nápoje po celé dva prostření dny (2. a 3.den) : 500 Kč – oba dny (džusy Rauch a Biogena, voda, soda, káva –toto vše z automatů, čajový bar). Komplexní pojištění Allianz vč. covid: Dospělí 15 – 70: 350 Kč, děti do 15: 175 Kč, osoby nad 70: 700 Kč. Pouze léčebné výlohy (4 dny): Dospělí 15 70: 168 Kč, děti do 15: 84 Kč, osoby nad 70: 336 Kč.

 

Lázně St. Godhard Spa

Celoročně otevřený termální park s vnitřními bazény, wellness centrem, saunovým světem a různými možnostmi sportování. St.Gotthard Spa & Wellness nabízí zážitkový bazén v překrásném středomořském prostředí obklopeném palmami a exotickými rostlinami. pod obrovskou skleněnou kupolí s rozlohou 512 m2. Teplota vody je 30-32 °C a maximální hloubka vody 1,4 m. V bazénu na vás čeká divoký potok, vodopád, masážní prvky, vodní hřib a další atrakce. Lázně nabízejí nejmodernější lázeňské, wellness a lázeňské služby. V rekreačním komplexu naleznete plavecký (25 m), rekreační, výukový, termální, dětský a vířivý bazén (vířivky s teplotou 34 -36 °C mají každá kapacitu 11 osob. Nacházejí se uprostřed tropické zahrady), tobogán, sauny a sedací horký bazén (Od zážitkových bazénů je oddělen skleněnou stěnou. Termální bazén s hloubkou 1 m a teplotou vody 32-34 °C poskytuje místo pro odpočinek a relax). Na sportovce čekají dva squashové kurty a fitness centrum.

 

 Vytisknout stranu