www.ckpermon.com

TERMÁLNÍ LÁZNĚ V RADENCI A ADVENT V GRAZU 2023


NOVINKA


Zpříjemněte si relaxaci v termálních lázních adventem nebo...si zpříjemněte advent relaxací v termálních lázních.

Hotel Radin **** s přímým vstupem do termálních lázní s vodní plochou 1.460 m2, volný vstup do světa saun, využívaní minerálního pramene. Welcomedrink, bufetová polopenze, neomezený vstup do termálního světa. Prostě parádní relaxace s posledním dnem na jednom z nejkrásnějších rakouských adventů – ve Štýrském Hradci (Grazu).


Nejstarší zmínka o lázních Radenci je z roku 1436. Minerální voda Radenska je nejznámější ve Slovinsku. Hotel má vlastní pitnou místnost s pramenem minerální vody. Z hotelu je přímý vstup do termálního lázeňského světa. Celkem 10 bazénů vč. celoročně otevřeného venkovního bazénu. K dispozici je i plavecký bazén. Termální bazény mají teplotu vody mezi 33 a 34°C. Saunový svět, kde je 6 různých saun (finská, bylinková, parní, venkovní,...). Cvičí se ranní gymnastika a aqua fitness. Odsud pochází známá minerálka Radenska.

Advent v Grazu – jeden z nejkrásnějších v Rakousku: Největší adventní kalendář na světě — světoznámý ledosochař Gert Hödl a jeho mezinárodní tým vytvářejí každý rok největší ledové jesličky na světě ze speciálních obřích průzračných ledových kvádrů, které předtím vznikají ve speciálním hangáru několik měsíců. Jesličky o váze 50 tun jsou cca 5 m vysoké a 7 m dlouhé. Vánoční trh před radnicí — tradiční adventní vesnička s fantastickou kulisou obřího adventního kalendáře a osvětlené Hodinové věže vysoko nad městem, u které je panoramatický adventní trh,. Třetím trhem je Starohradecký adventní trh ve Františkánské čtvrti. Na starém městě (UNESCO) jsou ještě další dva adventní trhy , mezi kterými jezdí vánoční vláček. Nikde jinde na světě neuvidíte na ulici to, že nad vašimi hlavami je zavěšeno několik stovek vánočních stromků špičkami dolů. Také se dozvíte, kde se tato tradice vzala a co to vlastně v dnešní době znamená. V jedné uličce je cesta betlémů. Ve městě je celkem 14 adventních trhů.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (možné nástupy i Jihlava, Brno, Mikulov). Po poledni dojezd do hotelu. Ubytování a volno k relaxaci v lázních. Bufetová večeře.
2. a 3. den: Relaxace v lázních.
4. den: Po bufetové snídani odjezd a program na jednom z nejkrásnějších rakouských adventů v Grazu (UNESCO) s pěti trhy na starém městě, s ledovými jesličkami, které jsou největší na světě, a s dalšími atrakcemi adventu. Před Grazem vás čeká malá zastávka v městě Maribor, kde uvidíte jednu další kuriozitu, a to Starou trtu – nejstarší stále plodící keř vinné révy na světě. Keř má dvě 15 metrů dlouhá ramena. Jeho odnož je i v jižní zahradě Pražského hradu. Návrat do Prahy v cca 23 hodin.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
07.12. - 10.12.2023 8200 6560 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 3 x nocleh v hotelu 4* Radenci s bufetovou polopenzí a neomezeným vstupem do termálních lázní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1 Komplexní pojištění

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu