www.ckpermon.com

Vážené dámy, vážení pánové, naši milí klienti,


pravděpodobně nás většinou znáte, protože na advent s námi jezdí 80 % stálých klientů, kteří si rok co rok s námi dopřávají krásný pohodový a sváteční adventní víkend v Alpách, Vídni, Salcburku, Rothenburgu, v termálech,….zkrátka v zemích, kde jsou advent, pořádek,tradice a pohoda doma. Není tedy nutno dlouhých slov….Náš adventní produkt, to je především:

- tradice adventních zájezdů od roku 1992, kdy se odjely první tři zájezdy
- originalita – všechny zájezdy jsme sami vymysleli, a to na základně osobních návštěv nabízených míst
- kvalita – nejlepší vozový park – busy setra a mercedes, špičkové ubytování – jen *** nebo ****, vynikající průvodci
- zkušenost – máme za sebou organizaci více než 1.000 adventních zájezdů, z nichž řadu jsme připravili pro největší české státní či privátní firmy, pro úřady, školy, nemocnice,……

Advent - kouzelný měsíc plný romantiky, pohádek, slavností, setkání, zážitků - jízda saněmi s koňmi zimní krajinou, ledový svět, termály,…

Definitivně jsme odstranili únavné a neoblíbené noční přesuny (kromě několika nutných výjimek - vzdálenější destinace) a všechny naše zavedené zájezdy jsme pro vás upravili s ranním odjezdem.

Pokud nás znáte, víte, že vám 22 let přinášíme zájezdy za adventem. Advent jsme pochopitelně nevymysleli, ten už tu funguje stovky let, ale podařilo se nám přeměnit ježdění na nákupní zájezdy, v Čechách dlouhá léta tak oblíbené, na zážitkové víkendy, plné pohody, předvánoční atmosféry, klidu a poznání. Pokud nás ještě neznáte, pak se malinko představíme. 22 let vozíme naše klienty na nejznámější a nejlepší adventní místa. Mnoho z nich jsme na český trh přinesli jako první - jezero Wolfgangsee, Mariazell, Graz, Harz, ostrovní trh na Chiemsee,….. Je těžké nacházet stále nová místa, ale i letos jsme je objevili - adventní trh vinařů v Hadres, adventní plavby lodičkami ve Spreewaldu, adventní trh na ostrově v Lindau,….. Pojeďte se s námi pobavit a užít si prima víkend před Vánocemi.

Jedete na advent poprvé? Pak vybírejte z: Štýr - rakouské vánoční město, Rothenburg - německé vánoční město, Salcburk a Solná Komora. Budete nadšeni.
Jedinečné zájezdy - do některých míst jedeme jen jeden zájezd - ten bývá rychle vyprodaný - letos jsou to zájezdy do Harzu, Pasova, Spreewaldu, Hannoveru, Grazu, Mariazellu, Bratislavy, na Bodamské jezero, do Štrasburku, do jižních Tyrol, do Korutan - u těchto zájezdů je kapacita omezena.
Víkendy ve městech s hotelem přímo ve městě - Salcburk, Vídeň, Pasov, Linec, Graz, Bratislava, Ulm, Hannover, Klagenfurt, Wels, Schladming…
Advent - to nejsou jen adventní trhy a betlémy, ale například:

Zájezdy s nejlepšími termálními areály (pro milovníky koupání v horké léčivé vodě) - letos poprvé i s bydlením přímo v areálu lázní s volným vstupem do bazénů.
Romantické plavby lodí: na nejkrásnějších jezerech: Wolfgangsee kolem obří adventní lucerny, Wörthersee kolem obřího adventního věnce, Königssee v národním parku, Chiemsee na ostrovní adventní trh, po Dunaji v Pasově,…Letos i na pramicích Spreewaldem či na vorech podzemními jezery v solných dolech.
Lanovkami do hor: na nejvyšší adventní trh, na skvělou vyhlídku nad Bodamským jezerem, na Dachsteinský ledovec do ledového paláce, zubačkou nad Wolfgangsee, ze St.Gilgen za horským betlémem, do 4 rakouských hradů, v solných dolech, v historickém špitálu Cestou Vánoc,…
Romantické alpské projížďky saněmi (kočáry) taženými koňmi: pod zámky Ludvíka II., kolem zámku z Popelky v Moritzburku, v údolích i v Gosau pod Dachsteinem,….

Zájezdy s čertovskými průvody:
Víkend 23. - 24.11.: hlavní světový průvod čertů ve Schladmingu Víkend 30.11. - 1.12.: velký průvod čertů v Salcburku, divoký průvod v Mariazellu Víkend 7.12. - 8.12.: solnohradský čertovský průvod, průvod v Badenu a Retzu
Máte rádi víno? Pak neopomeňte tato místa v našich adventních zájezdech: Retz, Loisium, Poysdorf, Eisenstadt, Hadres, Nový Šaldorf.
Chcete si dát večeři v krásném prostředí a po ní nebo při ní koncert "hitů" od Mozarta, Strausse,… Pak právě pro vás jsou tu zájezdy s noclehem přímo v Salcburku a ve Vídni. Máme pro vás také zájezd s Vídeňskou státní operou.
Zájezdy doporučené pro děti: letos po dlouhé době obnovujeme tradici rodinného adventního víkendu , další tipy na dětské výlety: například zájezd Čerti z Karibiku či Ďábelská noc. Dětská sleva na všechny zájezdy: 20 % (s 2 dospělými na pokoji).
Zájezdy pro "chlapy": muzea Porsche, BMW, Rolls Royce, Mercedes, Audi, největší technické muzeum na světě v Mnichově a skvělé technické muzeum ve Speyru, pivní města Bamberg a Mnichov, adventní trhy v pivovaru,….
Zájezdy pro velké "holky" aneb skvělý shopping spolu s adventem - shopping v nejlepším outletovém centru Německa v Ingolstadtu, nákupní města se skvělými cenami Mnichov, Drážďany či nákupní ulice ve Vídni, prohlídka Swarovského obchodů s průvodcem,….
Pro seniory: poprvé nabízíme programy 55 + ve všední dny a se speciální cenou pro seniory - zájezdy povede Mgr. Jiřina Pokorná, dlouholetá pracovnice Planetária Praha, cestovatelka a skvělá průvodkyně, večer vždy pro zájemce atraktivní cestovatelská přednáška. Klidné zájezdy s wellness v programech.
Bydlení přímo v adventních městech: v Rakousku například v Grazu, Vídni, Salcburku, Linci, Schladmingu, v Německu v Berlíně, Pasově, Ulmu,…Ve Švýcarsku v Basileji,….také v Paříži,…. Hannoveru, …
Kromě "klasických" adventních zemí, tedy Německa, Rakouska a Švýcarska letos nabízíme adventní zájezdy s nejlepšími adventními trhy i na Slovensko, do Maďarska, Francie, Polska, Itálie.
Letecké eurovíkendy - Paříž, Řím, Basilej, Curych
Hotely takových jmen jako Radisson, Sheraton či Ramada pro vás v cenách normálních víkendů, v cenách, ve kterých konkurence nabízí pensiony a dvouhvězdičky,… stačí si porovnat. U některých hotelů uvádíme hodnocení z rezervačních internetových portálů.

V roce 2014:
Víkendy se skvělými slavnostmi - například nejznámější evropský karneval v Benátkách, největší květinové korzo v Holandsku, největší alpské květinové korzo, tyrolská slavnost Hory v plamenech (zapsaná v UNESCO), největší světová operní show v italské veronské Aréně (včetně koncertu Placida Dominga), francouzské slavnosti citrusů. Podzimní alpské slavnosti shánění stád. Víkendy v národních parcích, víkendy s vínem, květinové víkendy. Technický víkend s muzei Porsche a Mercedes. Wellness ve slovinské mořské laguně. Zájezdy od str. 61.

Váš Permon a jeho partnerské cestovní agentury a kanceláře.
Vytisknout stranu