www.ckpermon.com

 Pohádkový advent v Beskydech a na Moravě 2021      Advent na Moravě      Nejkrásnější jihočeský advent      Jihomoravský advent      Západočeský advent      Za betlémy a Babičkou do Východních Čech                                    

ZÁPADOČESKÝ ADVENT 2020

NOVINKA

 

Nejkrásnější adventní dění na západě České republiky v pohodovém víkendu s krásným hotelem 3* v klidné části Karlových Varů. Připravili jsme pro vás bohatý program včetně návštěvnických center firem Moser a Jan Becher. Super cena, parádní hotel.

 

Karlovy Vary, Loket nad Ohří, Cheb, Mariánské Lázně, Vánoční dům

 

 

Program zájezdu:

1.den:Odjezd z Prahy v 7.30 hodin (nástupní místa i před Prahou). Karlovy Vary  - návštěva muzea sklárny Moser – poznejte s námi více než 160 let historie sklárny od nejstarší tvorby po současné kolekce i známé majitele luxusních křišťálových děl Moser. Během prohlídky uvidíte i poutavý film přibližující krásu a jedinečnost sklářského řemesla. Karlovarské kolonády. Ubytování v hotelu v Karlových Varech.  Odpoledne známý karlovarský Vánoční dům  v zámečku Doubí – jedinečná muzejní vánoční výstava v prostorách 650 let starého sklepa. Historie Vánoc, tradice a jejich vývoj. Sbírka vánočních ozdob, betlémů, pohlednic, stojánků na stromečky,…Pro děti je zde tzv. vánoční městečko. Vrcholem sobotního programu jsou Krušnohorské vánoční trhy na hradě Loket – krásně nazdobený hrad, který posloužil například jako lokace k filmu s Jamesem Bondem. Tentokrát se můžete těšit na stará řemesla a zvyky, vážící se k regionu Krušných hor a Poohří. Vyzkoušejte si výrobu slaměných ozdob, nebo vonných františků. Pro mlsné jazýčky máme zdobení perníčků a pravou krušnohorskou kuchyni. Tu správnou atmosféru adventu, doplní flašinetář, koledy, krušnohorská folklórní muzika a tanec a divadelní kousky pro malé i velké. O pořádek se  budou svědomitě starat habartovští četníci. A v poslední řadě nesmí chybět ani Pouliční divadlo Viktora Braunreitera, které vás bude provázet na každém kroku. K oddechu a rozjímání je připravená taverna a v ní příběhy pro Marzebillu. A ke konci dne si můžete vychutnat andělské rejdy z dílny Ohnivého divadla Ignis. Srdečně Vás zveme k příjemnému prožití adventního času na hrad Loket. Za návštěvu stojí i malé pivovarské muzeum a samozřejmě především zdejší minipivovar. Milovníky piva potěší minipivovar i v Karlových Varech, kousek od hotelu.
2. den: Po snídani vás čeká nově zrekonstruované návštěvnické centrum Becherovka.  Historickou budovu “Steinberky” nechal postavit Jan Becher v roce 1867 a po více než 100 let sloužila jako původní továrna. V návštěvnickém centru máte příležitost prohlédnout si historické lahve Becherovky a jedinečné předměty, které patřily rodině Becherů, jako je kniha receptů, ocenění z výstav, účetní knihy a mnoho dalších exponátů. Interaktivní část expozice Vám umožní prohlédnout si a nasát vůni bylinek a koření, ze kterých se Becherovka vyrábí; ochutnat karlovarskou vodu, která se používá k výrobě a pomocí VR brýlí se ocitnete přímo na stáčecí lince. Po poledni vás čekají atraktivní adventní trhy v atraktivních západočeských městech –  v kolonádě v Mariánských Lázních a na historickém náměstí v Chebu, v podstatě přímo pod slavným Špalíčkem. Návrat do Prahy kolem 21. hodiny –ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
12.12. - 13.12.2020 2200 1760 Rezervovat

Poznámka:

Při nákupu v srpnu cena jen 1.900 Kč.

 

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* v Karlových Varech včetně snídaně, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Doplatky:

pokoj 1/1: 350 Kč
večeře: 200 Kč


Západočeský adventní víkend chceme nabídnout i klientům z Východních a Středních Čech – příplatky:
+ 400 Kč – nástup Trutnov a Jaroměř
+ 300 Kč – nástup Hradec Králové, Pardubice
+ 200 Kč – nástup Poděbrady, Kolín

 

Ochutnejte piva z místních mini pivovarů – Karla IV. V Karlových  Varech a svatého Floriana v Lokti nad Ohří.

 Vytisknout stranu