www.ckpermon.com

 Advent na Moravě      Nejkrásnější jihočeský advent      Jihomoravský advent      Západočeský advent      Za betlémy a Babičkou do Východních Čech                                    

NEJKRÁSNĚJŠÍ JIHOČESKÝ ADVENT 2020

 

Adventní trhy v nejkrásnějších jihočeských městech – Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Třeboň, České Budějovice. Krýzovy jesličky a advent na zámku Hluboká.

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 7.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou). Jindřichův Hradec – Krýzovy jesličky - největší lidový mechanický betlém na světě, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů. Velkolepý betlém, který jeho tvůrce, jindřichohradecký punčochářský mistr Tomáš Krýza, vytvářel více než šedesát let. Jesličky obsahují 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje. Adventní trhy na historickém náměstí Jindřichova Hradce i v zámku. Třeboň - adventní trhy na historickém náměstí. Vyhlášené rybí restaurace. Ochutnejte ty originální kapří hranolky (Myslivna, Šupina, Šupinka, Rožmberská bašta…). Kromě kapra vám všude skvěle naservírují i další sladkovodní ryby jako l jsou lín, amur, pstruh, okoun, štika, úhoř či skvělý candát. Nocleh v hotelu 3*.
2. den: Hluboká nad Vltavou  - vánoční prohlídka zámku. Český Krumlov – asi nejkrásnější jihočeské adventní trhy na historickém krumlovském náměstí. České Budějovice  - adventní trhy na jednom z našich největších náměstí. Dojezd do Prahy kolem 21. hodiny (ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
05.12. - 06.12.2020 2700 2160 Rezervovat

Poznámka:

Při zakoupení v srpnu cena 2.400 Kč.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* se snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. Doplatky:

Doplatky:

pokoj 1/1: 400 Kč
večeře v hotelu: 230 Kč


Možná nástupní místa:

Jihočeský  adventní víkend chceme nabídnout i klientům z Východních a Středních Čech – příplatky:
+ 400 Kč – nástup Trutnov a Jaroměř
+ 300 Kč – nástup Hradec Králové, Pardubice
+ 200 Kč – nástup Poděbrady, Kolín

 

Jakého kapra si dát v Třeboni? Kromě smaženého tak například po mlynářku, novohradsku, na  černo, po židovsku, na kmíně či česneku, kapří špíz na hruškách se švestkovou omáčkou, slavné kapří hranolky, smažené kapří mlíčí, kapří tatatrák,….Vytisknout stranu