www.ckpermon.com

 Advent v Alpách - úvod      První advent v Salcburku      Advent "doktora z hor"      Advent v Salcburku s největším průvodem čertů na světě ve Schladmingu        Čerti a Solná komora     Čerti z Karibiku      Mozartovy Vánoce v Salcburku a jeho okolí      Advent v Salcburku a Berchtesgadenu      Jezerní advent v Solné komoře      Horský advent v bavorských Alpách      Advent ve štýrských horách a v Ježískově městě      Nejkrásnější tyrolský advent      Rakouská vánoční romance        Rattenberg a Salcburk - zázrak rakouského adventu       Netradiční adventní trhy (Rakousko, Německo)       Čerti ze Solné komory                                                                                                                                                                                                                           

RAKOUSKÁ VÁNOČNÍ ROMANCE 2019

koňmi či večerní procházka s loučemi a svařeným vínem

Možná pamatujete, že jsme dělávali poslední adventní víkend (ten který není spojen se svátky) speciální starorakouské Vánoce neboli opravdu klidový a snový adventní víkend v zasněžených horách. Od té doby sice bohužel za sníh nemůžeme ručit, ale přesto jsme tuto krásnou tradici loni obnovili (a setkalo se to s velkým nadšením u klientů), tentokrát v horách na pomezí Tyrolska, Salcburska a Bavorska. Vybrané horské adventní trhy, jízda saněmi taženými koňmi, procházka s loučemi či svícemi, svařák či punč, tradiční alpský hotel i slavnostní večeře. Pohoda s bazénem i saunami či s krbem v jídelně. Alpský adventní trh, adventní trh u poutní baziliky, ….30 malých alpských chatek adventního trhu, jesličky s vyřezávanými figurami v životní velikosti, hudební vystoupení, na 15 betlémů na cestě k farnímu kostelu, který září nad vesničkou.


 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Berchtesgaden – adventní trhy před zámkem pod majestátní horou Watzmann. Dojezd do hotelu v Loferu a ubytování.  Adventní trh před bazilikou Mariakirchenthal, která je nejdůležitějším poutním místem Salcburska se sbírkou cca 1.200 votivních obrazů. Cca 2 kilometrová procházka zasněženým romantickým alpským lesem. Na konci vás u osvětlené baziliky přivítá vůně horkých pečených brambor, smažených kaštanů, mátového chleba a pomerančové ovocné kůry. Budete obdivovat láskyplně zdobené vánoční stromky u vchodu do Christkindlmarktu. Impozantní poutní kostel nabízí perfektní kulisu pro tento malý, ale krásný adventní trh. U otevřených ohňů se ohřejete a dolů můžete sjet třeba na saních. Bude vás čekat vyhřátý hotel s bazénem a saunami, slavnostní večeře u krbu a po večeři  procházka s loučemi a svařeným vínem.
2. den:  Po bufetové snídani vás čeká projížďka kočáry taženými koňmi, návštěva muzea betlémů v zámku Ritzen a dva kouzelné adventní trhy – v Maria Alm pod dalším majestátným masivem Hochkönig a v údolí Grossarltal. Tento adventní trh patří k nejkrásnějším v Rakousku. Návrat do Prahy kolem 21.30 hod.(ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
14.12. - 15.12.2019 3900 3120 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v krásném alpském hotelu 3* s bazénem a saunami, bufetovou snídani, večeří, projížďku saněmi, vycházku s loučemi a svařeným vínem. průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 400 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu