www.ckpermon.com

 Advent na Slovensku      Budapešť a Bratislava v čase adventu                                            

BUDAPEŠŤ A BRATISLAVA V ČASE ADVENTU 2020

 

3 dny, 2 noclehy ve zcela novém hotelu 3* v centru Budapešti se snídaní. Cestou tam zastávka na adventním trhu v Bratislavě.

 

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase J (odjezdová místa i před Prahou). Bratislava a její adventní trhy. V Bratislavě se do té pravé předvánoční atmosféry ponoříte především na Hlavním, Primaciálním, Františkánském a Hviezdoslavově náměstí. Vedle klasických pochutin ochutnáte i lokše či kapustnicu. Dojezd do Budapešti, ubytování ve zcela novém  hotelu 3* v centru Budapešti, který se otevřel letos.
2. den:Budapešť - Hradní čtvrť Budín s Rybářskou baštou, paláci a chrámem sv. Matyáše. čtvrť Pešť -  centrum,  koupání v termálních lázních (Nejoblíbenějšími lázněmi jsou lázně hotelu Gellért a jedny z největších evropských lázní Széchenyi), adventní trhy, nákupy, volno. Nocleh ve stejném hotelu.
3.den:Budapešť - chrám sv. Štěpána, parlament, synagoga, adventní trhy či koupání v termálních lázních. Odpoledne odjezd do ČR s návratem do půlnoci.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
27.11. - 29.11.2020 4400 3520 Rezervovat

Poznámka:

O letních prázdninách zakoupíte za speciální cenu 3.900 Kč se zálohou jen 1.000 Kč/os.

 

Cena zahrnuje:

dopravu busem setra či mercedes, 2 x nocleh v novém hotelu 3* v centru Budapešti se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Víte, že uznávaný portál Travelbook každoročně dělá žebříček evropských adventních trhů a poprvé se do top 10 loni i předloni dostala Budapešť? A to dokonce hned na bronzovém místě. Před bazilikou svatého Štěpána můžete pozorovat vánoční osvětlení 3D brýlemi.

 Vytisknout stranu