www.ckpermon.com

 Slovenský advent aneb Anděl na horách 2023      Budapešť a Bratislava v čase adventu 2023      Advent ve třech metropolích na Dunaji 2023                                            

BUDAPEŠŤ A BRATISLAVA V ČASE ADVENTU 2023

 

3 dny, 2 noclehy ve zcela novém hotelu 3* v centru Budapešti se snídaní. Cestou tam zastávka na adventním trhu v Bratislavě.

 

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase J (nástupy třeba i čerpací stanice na D1 pro klienty z Benešova, Jihlava, Brno). Bratislava a její adventní trhy. V Bratislavě se do té pravé předvánoční atmosféry ponoříte především na Hlavním, Primaciálním, Františkánském a Hviezdoslavově náměstí. Vedle klasických pochutin ochutnáte i lokše či kapustnicu. Dojezd do Budapešti, ubytování ve zcela novém  hotelu 3* v centru Budapešti, který se otevřel v roce 2020. Už večer můžete vyrazit do města.
2. den: Budapešť - Hradní čtvrť Budín s Rybářskou baštou, paláci a chrámem sv. Matyáše. čtvrť Pešť -  centrum,  koupání v termálních lázních (Nejoblíbenějšími lázněmi jsou lázně hotelu Gellért a jedny z největších evropských lázní Széchenyi), adventní trhy, nákupy, volno. Adventní trhy u baziliky byly naposledy vyhlášeny jako nejlepší v Evropě. Mimo to je zde k vidění i největší 3D světelná show v Evropě na fasádách domů. Nocleh ve stejném hotelu.
3.den: Budapešť - chrám sv. Štěpána, parlament, synagoga, adventní trhy či koupání v termálních lázních. Odpoledne odjezd do ČR s návratem do půlnoci.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
01.12. - 03.12.2023 5500 4400 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

 

Cena zahrnuje:

dopravu busem, 2 x nocleh v novém hotelu 3* v centru Budapešti se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1: 1.200 Kč

Komplexní pojištění od VZP v tarifech: 108 Kč (do 17 let), 152 Kč (klienti 18 – 69 let), 400 Kč (klienti 70+)

 

Víte, že uznávaný portál Travelbook každoročně dělá žebříček evropských adventních trhů a poprvé se do top 10 loni i předloni dostala Budapešť? A to dokonce hned na bronzovém místě. Před bazilikou svatého Štěpána můžete pozorovat vánoční osvětlení 3D brýlemi.

 Vytisknout stranu