www.ckpermon.com

 Slovenský advent aneb Anděl na horách 2023      Budapešť a Bratislava v čase adventu 2023      Advent ve třech metropolích na Dunaji 2023                                            

ADVENT VE TŘECH METROPOLÍCH NA DUNAJI 2023

Bratislava, Budapešť, Vídeň

 

NOVINKA

 

Hotel v centru Bratislavy jen 7 pěších minut na adventní trhy

 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (možné nástupy u čerpací stanice na D1 pro klienty z Benešova, dále pak Jihlava či Brno) do Bratislavy. Malá okružní jízda městem se zastávkou u hradu Děvína a na Bratislavském hradě. Ubytování v hotelu 3* Ibis Bratislava Centrum a volno k návštěvě bratislavských adventních trhů, které jsou od hotelu je 7 – 10 pěších minut. Hotel má ideální polohu v srdci města, hned u vstupu na pěší zónu Starého města a na úpatí Bratislavského hradu. Zrekonstruované pokoje, MHD. Tento hotel je jediný „značkový“ tříhvězdičkový hotel na Starém městě. Užijte si den v jediném hlavním městě, které přímo sousedí se 2 zeměmi, do kterých se také podíváte. Historické centrum nabízí například Michalskou bránu, Pálfiho palác, korunovační kostel Sv. Michala, Primocionální palác,…
2. den: Po bufetové snídani výlet do adventní Budapešti (cca 2 hodiny jízdy: malá okružní jízda busem se zastávkami na se zastávkou na Gellértově vrchu s nejkrásnější vyhlídkou na město, u Matyášova chrámu či u známé Rybářské bašty. Volno k návštěvě adventních trhů, případně termálních lázní. Návrat do Bratislavy. Alternativně samozřejmě můžete tento den zůstat v Bratislavě. Všechny atraktivity města máte snadno dosažitelné pěšky či pomocí MHD přímo od hotelu.
3. den: Po bufetové snídani přejezd do třetí metropole, do Vídně. Cesta cca 1 hodinu. Klidná nedělní návštěva adventních trhů v centru města – u vídeňské radnice, u Karlskirche, u muzeí,ale i u zámku Schönbrunn. V cca 17 hodin návrat do Prahy s dojezdem do 22. hodiny.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
01.12. - 03.12.2023 4900 3920 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu Ibis Bratislava Centrum v centru Bratislavy, 2 x bufetovou snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku, pobytové taxy.

Doplatky:

990 Kč – 2 x tříchodová večeře v hotelu (vč. vody a pečiva, 1/1: 2.400 Kč

Komplexní pojištění od VZP v tarifech: 108 Kč (do 17 let), 152 Kč (klienti 18 – 69 let), 400 Kč (klienti 70+).


Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu