www.ckpermon.com
Rok 2017

BODAMSKÉ JEZERO SE ŠVÝCARSKÝMI VÝLETY 2018

 

Program zájezdu:

1.den: Odjezd ve večerních hodinách.
2.den: Centrální Švýcarsko – prohlídka historického města Luzern s jeho dřevěnými mosty. Možnost plavby po jezeře. Odpoledne jeden z atraktivních výjezdů na nejkrásnější vyhlídky centrálního Švýcarska  na, Pilatusvýjezd nejstrmější zubačkou na světě je sám o sobě obří atrakcí, výhledy jsou mimořádně krásné. Návrat  na nocleh do Německa či Rakouska.
3.den: Prohlídka města St. Gallen (UNESCO) –  světoznámá klášterní knihovna. Výjezd  lanovkou na vrchol Santis –krásné rozhledy. Stein – typická švýcarská alpská sýrárna, kde se vyrábí jeden ze dvou nejznámějších švýcarských sýrů Appenzeller. Možnost nákupu sýrů. Návrat na ubytování do stejného hotelu.
 4.den: Kouzelný den u Bodamského jezera – vybrali jsme pro vás tři perly: Rakouský Bregenz se světoznámým vodním jevištěm a s lanovkou na vyhlídkový kopec  Pfänder – krásná vyhlídka na jezero, 240 horských vrcholů a do „4 zemí“.  Prohlídka nejkrásnějšího německého města na Bodamském jezeře – ostrovního Lindau. Z Bregenzu do Lindau můžete přejet výletní lodí. Historický Meersburg  s termálními lázněmi přímo u jezera. Noční transfer do ČR.
5.den: Dojezd v časných ranních hodinách.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
05.07. - 09.07.2018 5900 4720 Rezervovat
27.09. - 01.10.2018 5900 4720 Rezervovat

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Touroperátor: CK Permon

 Vytisknout stranu