www.ckpermon.com
Rok 2023

NARCISOVÝ FESTIVAL V SOLNÉ KOMOŘE 2022Na největší alpskou květinovou slavnost vás vozíme od roku 1992. Od roku 2022 se celý festival úplně promění a sochy z miliónů květů alpských narcisů více přiblíží oku diváka. Navíc se festival bude konat jednou za 3 roky, tedy první „nový“ ročník určitě nevynechejte. Premiéra bude v městečku Altaussee u stejnojmenného jezera. 29. května 2022 budou sochy z narcisů umístěny na ulice a před hostince a hotely v centru města, kde si je budete moci pěkně z blízka prohlédnout. Kolem poledne se sochy naloží na lodě a proběhne tradiční jezerní korzo.


Copyright: Steiermark Tourism

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase A). Rakouské alpské jezero Traunsee (dlouhé 12 km, hluboké 191 m) – zastávka u vodního zámku  Orth. Hlavní náplní tohoto programového dne je výjezd kabinovou lanovkou na vrchol Feuerkogel  na „nejslunečnější místo“ v Horním Rakousku. Lanovka si zahrála v hollywoodském filmu  Kam orli nelétají s Clintem Eastwoodem a Richardem Burtonem. Panoramatický rozhled od Dachsteinu po okolní jezera. Na nejkrásnější a nejslunečnější náhorní plošině v Horním Rakousku vás čekají nádherné výhledy a četné možnosti kratších túr, např. výlet k impozantnímu kříži Europakreuz, ve kterém je z každé země EU jeden kámen.  Rozkvetlé alpínky – hořce atd. Pokud si chcete udělat jiný program, můžete vyrazit na procházku kolem dvou kouzelných horských jezer Langbathseen či si udělat lodní výlet po jezeře Traunsee. Nocleh v hotelu v oblasti. Obvykle v blízkosti  St.Georgen v oblasti jezera Attersee, které je nejdelší v rakouských Alpách a které je i 3. největším a nejhlubším rakouským jezerem.
2. den:Po bufetové snídani a zastávce na jedné z vyhlídek vás čeká největší květinová událost v Alpách – Narcisový festival.  Doprovodný program: Jezero Altausser See, kolem kterého vede nádherná vyhlídková promenáda (výhledy na Dachstein). Můžete se i projet vyhlídkovou lodí.  Lokace z předposlední  bondovky Spectre  s Danielem Craigem. Zájemci navštívit nejnovější alpské termální lázně Narzissentherme se slanou vodou a s výhledy k Dachsteinu. Loser – mýtnou silnicí za jedinečnými výhledy. Návrat do Prahy plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
28.05. - 29.05.2022 3400 2720 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu kategorie 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

jednolůžkový pokoj: 500 Kč
večeře v hotelu: 450 Kč
Vstupenka  na festival: 440 Kč (děti do 15 let zdarma).
Nabízíme i komplexní pojištění Allianz.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu