www.ckpermon.com

 Adventní pohádka v tyrolských horách      Advent ve třech metropolích na Dunaji      Budapešť a Bratislava v čase adventu      Za krásami rakouského adventu      Prodloužený víkend v Solné Komoře      Vánoční romance s Ludvíkem II.      Alpský advent jako kdysi      Nejkrásnější alpské adventní trhy        Advent ve Štýrském Hradci s čerty a Vídní     Německé adventní pecky      Pohádkový svět hrázděných měst      Advent v Alsasku        Advent v Dolomitech a Jižním Tyrolsku       Advent v Belgii       Burgenlandsko       Aprés ski advent                                                                                           

ADVENT JAKO KDYSI 2019

Každý podvečer vás čeká nekomerční advent v alpské přírodě – vánoční cesta po pastvinách osvětlená loučemi či vánočně nasvětlená soutěska. V neděli se můžete celý den vyhřívat v termálních lázních.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase A). Adventní trh v zámku HellbrunnJedinečná adventní cesta ve Filzmoos. Romantika na jakou se nezapomíná.  Advent v temné alpské zasněžené noci bez komerce. Saněmi (kočáry) taženými koňmi či taxíky vyjedete k usedlosti Unterhof, kde se ohřejete, dáte si svařák či čaj, poslechnete trubače a pak vyrazíte na okruh zimní přírodou osvětlený loučemi. Na trase je betlém v životní velikosti, přes zasněženou alpskou pastvinu a salaš Oberhofalm dojdete až k jezeru Almsee. Na trase potkáte jak svařené víno či punč, tak trubače, hornisty či divoké perchty a další překvapení. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani vás čeká Wagrein a malé muzeum Tiché noci, adventní trh v hradu Hohenwerfen a ve Schladmingu. Po setmění vás čeká další adventní pecka, tentokrát osvětlená soutěska Talbachkalmm. Nocleh ve stejném hotelu.
3. den: Koupání a relaxace v termálních lázních uprostřed hor  – Grimming Therme v Bad Mitterndorfu. Nebo můžete vyrazit na zimní procházku, na běžky, na lyže, zajistit můžeme i projížďku saněmi taženými koňmi. Jako tečku za zájezdem uděláme obligátní zastávku na lineckém adventním trhu. Návrat do Prahy kolem 23. hodiny (ostatní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
06.12. - 08.12.2019 5500 4400 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* s polopenzí (bufetové snídaně, servírované večeře), průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 900 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 KčTouroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu