www.ckpermon.com

ADVENT V HALLSTADTU A NEJVĚTŠÍ ČERTOVSKÝ PRŮVOD NA SVĚTĚ 2022

Dvě jedinečné akce rakouského adventu – trh v Hallstattu, který je pouze jeden v roce, a největší průvod čertů na světě, který letos opět bude.                                                Copyright: Tirol Werbung

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A, hraniční přechod Dolní Dvořiště).  Wels – adventní trhy na jednom z nejkrásnějších rakouských náměstí. Bad Goisern a největší průvod čertů na světě. Více než 1000 účastníků z 90 skupin. Během pochodu středem vesnice představí divocí krampusové a perchty své příšerné masky za doprovodu Mikuláše a andělů. Nikde jinde nenajdete takové velké a rozmanité množství zvyků ze Štýrska, Salcburska, Tyrolska, Korutan a samozřejmě z Horního Rakouska a Solné komory. Průvod trvá cca 2 hodiny a předchází mu půvabný průvod dětských čertů. Přijede i skupina s obrázku. Součástí akce je i adventní trh či vystoupení hudebníků. Nocleh v hotelu v oblasti.
2. den:Po bufetové snídani vás čeká kouzelné městečko Hallstatt a jeho jedinečný adventní trh, který se koná pouze jeden den. Pro zájemce zajistíme projížďku saněmi taženými koňmi zimní horskou krajinou. Odpoledne adventní trhy v Linci – nejkrásnější trhy ve spolkové zemi Horní Rakousko na nejkrásnějším rakouském barokním náměstí a vlastně největším rakouském náměstí. Stovky betlémů ve výlohách. Návrat do Prahy kolem 22. hodiny (ostatní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
07.12. - 08.12.2022 3500 2800 Rezervovat

Úterý - středa.
Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let
.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. Nabízíme i Komplexní pojištění Allianz.

Příplatky:

Pokoj 1/1: 800 KčVytisknout stranu