www.ckpermon.com

 Advent ve všední den - úvod      Nevšední dny ve všední Vídni      Nevšední dny ve všedním Salcburku      Mikulášská hra, Salcburk, termálky      Termální advent                                                                                                                                                            

TERMÁLNÍ LÁZNĚ A ADVENTNÍ TRHY 2019

Vážení klienti, letos jsme vyhověli vašemu zájmu o kombinované adventní víkendy s koupáním a relaxací v termálních lázních a s návštěvou tradičních vánočních trhů. V tomto pohodovém víkendu vás čeká sobotní relaxace v prestižních termálních lázních Bad Hall nebo kombinace rakouského vánočního města s následným koupáním v Bad Hall. V neděli vás čeká celodenní relaxace v největších hornorakouských termálních lázních Bad Schallerbach s následnou zastávkou na nejkrásnějším hornorakouském adventním trhu.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Na výběr máte celé odpoledne v termálních lázních Bad Hall nebo Rakouské město Vánoc Štýr (adventní trhy, výstavy betlémů, největší sbírka vánočních ozdob na světě, dráha světem Vánoc) s následným cca dvouhodinovým pobytem v termálních lázních. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani vás čeká celodenní pobyt v termálních lázních Bad Schallerbach, který zakončíme cca hodinovou zastávkou na nejkrásnějším hornorakouském adventním trhu na Hlavním náměstí v Linci. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
30.11. - 01.12.2019 3100 2480 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu kategorie 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 400 Kč
večeře v hotelu: 480 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

Lázně, které jsme pro vás vybrali, to je Středomoří a Karibik

V Therme Mediterrana v Bad Hall najdete relaxaci a pohodu ve stylovém středomořském prostředí. Jsou tu Římské lázně, kde si můžete vychutnat teplé, středomořské teploty i v chladných dnech. A aby dospělí v Therme Mediterrana mohli odpočívat v klidu, malí hosté a jejich rodiče mají k dispozici vlastní lázeňskou část Mini-Mediterrana . Tyto nejprestižnější hornorakouské termální lázně nabízejí: krytý bazén s pompézním masážním chrámem, bazén Vitality s vodním venkovním kanálem, panoramatický venkovní bazén s nádherným výhledem na rakouské Alpy, panoramatické vířivky a další atrakce.


V lázních Bad Schallerbach je obrovský výběr možností. Tyto nejlepší hornorakouské termální lázně nabízejí:

Cabrio Themre Tropicana: Termální koupaliště s písečnou pláží, palmami, karibskou lagunou a korálovou jeskyní nabízí skutečný pocit jižních moří. Malé termální bazénky (síra, sůl, jód, selén) a Karibská laguna (voda 35°C) s vířivkami, bublinovými sedadly, masážním tryskami i s vodním barem, ve kterém si v horké vodě dáte tropický koktejl či ledové pivo, proplavete do venkovního bazénu s umělými palmami a pravou písečnou pláží. Venkovní bazén má vodu teplou cca 34°C. Venkovní jachta s horkou vodou. Součástí vnitřního bazénu je jeskyně s pravým korálem - akvárium s 20. 000 litry mořské vody. Mořský svět pozorujete z horké termální vody. Bazén Colorama (34° C) má potemnělé prostředí, ve kterém se během hodiny vymění denní chod slunce od ranních červánků po barevný západ. Klidový bazén má i obří plátno o šířce 15 metrů, na které se promítají pláže jižních moří. Relaxační podvodní hudba, vodní lehátka, klid a absolutní relaxace.

Svět pirátů Aquapulco – zábavný svět s termální vodou a umělým vlnobitím. Kapitán Splash a jeho opice Chango se dívají na vodní park s pěti skluzavkami a spoustou dalších atrakcí. Skluzavky (Kamikaze, Canyon, Snaky, Chobotnice a Starlight Express) s až 50% stoupáním či s délkou 109 m. Pirátská show. Kino AquapleX-5D. Changoova dobrodružná cesta: 100 m po závěsných a lanových mostech vysoko nad pirátskou zátokou. Ideální svět pro celou rodinu.

Svět saun: V horské vesnici AusZeit naleznete fantastické wellness centrum na 4.000 m² s více jak 40 saunami a dalšími atrakcemi. Orientační výše vstupů: například Therme Mediterrana (18,50 EUR) Tropicana (25 EUR), Aquapulco (28 EUR a velké slevy na děti). Oboje – 37 EUR, 42 – všechny areály i se světem saun,….Touroperátor: CK Permon

 Vytisknout stranu