www.ckpermon.com

RAKOUSKÁ VÁNOČNÍ ROMANCE 2022

Snový tradiční alpský advent a hotel s novým bazénem. V ceně zájezdu polopenze, projížďka saněmi taženými koňmi či večerní procházka s loučemi a svařeným vínem, také vstup do welness.


                       Copyright: Saalachtal Tourismus MARIA KIRCHENTHAL

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Mondsee – adventní trhy u zámku a před bazilikou b jezerním městečku v Solné komoře. Berchtesgaden – adventní trhy před zámkem pod majestátní horou Watzmann v bavorských Alpách. Dojezd do hotelu v Loferu a ubytování.  Večeře a procházka s loučemi a svařeným vínem či punčem. Možnost využít hotelové wellness s bazénem a saunami. .
2. den: Po bufetové snídani vás čeká projížďka kočáry taženými koňmi, návštěva muzea betlémů v zámku Ritzen a jedinečný adventní trh před bazilikou Mariakirchenthal, která je nejdůležitějším poutním místem Salcburska se sbírkou cca 1.200 votivních obrazů. Cca 2 kilometrová procházka zasněženým romantickým alpským lesem nebo rychlejší výjezd místními mikrobusy, které vám objednáme. Na konci vás u osvětlené baziliky přivítá vůně horkých pečených brambor, smažených kaštanů, mátového chleba a pomerančové ovocné kůry. Budete obdivovat láskyplně zdobené vánoční stromky u vchodu do Christkindlmarktu. Impozantní poutní kostel nabízí perfektní kulisu pro tento malý, ale krásný adventní trh. U otevřených ohňů se ohřejete a dolů můžete sjet třeba na saních. Návrat do Prahy kolem 22.30 hod. (ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
10.12. - 11.12.2022 4800 3860 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v krásném alpském hotelu 3* s bazénem a saunami, bufetovou snídani, večeří, projížďku saněmi, vycházku s loučemi a svařeným vínem, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1: 400 Kč. Nabízíme i kompletní pojištění Allianz.
Vytisknout stranu