www.ckpermon.com

 Adventní Wroclav 2023      Wroclaw a wellness 2023                                                    

WROCLAW A WELLNESS 2023

ADVENT: WROCLAW, Bautzen + Görlitz

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa za Prahou s nástupy po trase Poděbrady, Chlumec nad Cidlinou, Pardubice, Hradec Králové. Wroclaw – prohlídka historického centra města – Rynek – obrovské náměstí, které je považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě, obklopují bohaté měšťanské domy, uprostřed je goticko-renesanční radnice. Tzv. Jatki, domy Jeníček a Mařenka,…Univerzita – obrovský barokní komplex. Volno k vychutnání nejkrásnějších a největších polských adventních trhů či k nákupům, procházkám,… Kdokoliv si může v sobotu udělat svůj individuální program. Vpodvečer přejezd do polských Krkonoš (120 km) do wellness hotelu Golebiewski 4* superior s cca 9 bazény, saunami a 8 obřími vířívkovými bazény o vysoké teplotě (každý s jiným druhem vody). Wellness v ceně. Špičková bufetová večeře. Wellness Tropikana je otevřené do 21 hodin. Hotelový klub s hudbou a skvělými barmany je otevřen od 22 hodin.
Váš hotel 4*:
• Krásný hotelový resort se nachází v polském krkonošském středisku Karpacz v nadmořské výšce 800 metrů na úpatí Sněžky, která mu nabízí fantastické horské panorama
• Všechny pokoje mají balkon, některé i výhled na Sněžku (nemůžeme ovlivnit), minibar, varnou konvici s kávou a čajem, vodu při příjezdu, telefon, televizi, trezor,…
• V hotelu jsou dvě restaurace i kavárna
• V ceně pobytu je i wellness Tropikana: bazény (cca 9), sauny, jacuzzi, solná jeskyně,…Rekreační bazén s vlnobitím má délku 39 metrů, sportovní bazén s 5 drahami má délku 25 metrů, bazén s vodními masážemi,… 8 jacuzzi bazény různých druhů s teplotou vody 36-37 C, skluzavky, suché sauny s vůní alpských bylin, eukalyptu či horské borovice. Velký venkovní bazén v provozu na podzim není.
• Špičkově vybavená posilovna
• Noční klub v hotelu – skvělá zábava s hudebními hity a s obrovskou škálou míchaných nápojů v pátek i v sobotu od 22 hodin.
Hned vedle hotelu je bobová dráha (sleva pro hotelové hosty) s délkou 530 metrů a s převýšením 220 metrů. Rychlost až 40 km/hod.
Hned u vchodu do hotelu je největší sladkovodní akvárium v Polsku a jedno z největších na světě. Má rozměry 8 x 4 x 3,5 metru a pojme 100 tisíc litrů vody. Stěny jsou z 6 cm silného skla. Uvidíte nejvzácnější i největší druhy sladkovodních ryb.
Jen 15 pěších minut od hotelu je dřevěný kostel Wang. Původní norský kostel sem byl přenesen v polovině 19. století z Norska. Těchto kostelů zůstalo na světě jen 30.
2. den: Celodenní wellness. Hotelové wellness je vám opět k dispozici do 21 hodin. Karpacz zve k procházkám, večer vás čeká opět přepychová bufetová večeře, hotelový noční klub,….
3. den: Pokoje i wellness máte k dispozici až do 12 hodin. Poté přejezd do saské Lužice. Odpoledne nejkrásnější adventní trhy ve městech Lužice – Bautzen a Görlitz. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. hodiny. Trasa zpět je přes Mladou Boleslav.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
01.12. - 03.12.2023 6300 5040 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

: dopravu, 2 x nocleh ve dvoulůžkových pokojích, 2 x bufetové snídaně, 2 x bufetové večeře, vstupy do vodního parku Tropikana a do nočního klubu, pobytové taxy, pojištění CK proti úpadku.

Slevy:

500 Kč – osoba na 3. lůžku.

Doplatky:

1/1: 1.000 Kč.
Nabízíme i komplexní pojištění od VZP v tarifech: 81 Kč do 17 let, 114 Kč pro klienty 18 – 69 let, 300 Kč pro klienty 70 +.

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu