www.ckpermon.com

 Advent v Krakově a v Tatrách Polska a Slovenska s termálními lázněmi      Adventní relaxace v Sárváru        Relaxace v maďarských lázních s rakouským adventem                                                                                                                                                                                                   

ADVENTNÍ RELAXACE V SÁRVÁRU 2019

Relaxace v hotelu 4* Park Inn by Radisson Sárvár Resort + Spa v Sárváru s adventními trhy ve slovenské metropoli a s nákupem dárků ve známém rakouském outletu Parndorf. Každý den vstupy do lázní Heil + Wellnessbad Sárvár s vodní plochou 5.000 m2 s přímým vstupem a polopenze formou bufetu. Tak trochu jiný advent. Myslete na sebe a dopřejte si relaxaci ve dnech, kdy všichni ostatní budou lítat po obchodech a stresovat se. Dárky nakoupíte v nejlepším outletu na koci pobytu.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy místa v 6.00 hodin. Adventní trhy v Bratislavě. Dojezd do lázní Sárvár, ubytování v hotelu Park Inn a relaxace v termálních lázních. Večeře.
2. - 3. den: Relaxace v lázních.
4. den: Po snídaní relaxace v termálních lázních, po poledni odjezd do rakouského outletu Parndorf – volno k nákupům.  Outlet Parndorfmezi Čechy asi nejoblíbenější zahraniční outlet aréna se 160 značkovými obchody a se slevami ve výši 30 – 70 %.  Návrat do Prahy do půlnoci.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
13.12. - 16.12.2019 6800 5440 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 3 x nocleh v hotel Park Inn Sárvár, 3 x bufetovou polopenzi, vstupy do lázní, průvodce, lázeňská taxa, pojištění CK proti úpadku. Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

 

Prameny: Od roku 1961, kdy byla termální voda objevena při hledání ložisek ropy.


Lázně – neomezený vstup pro hosty hotelu, který je s lázněmi propojen vyhřívanou chodbou. Vnitřní i venkovní bazény s léčivou vodou, svět saun, bazény zážitkové i plavecké. Oddělená rodinná část pro děti. Hotel – moderní klimatizované pokoje s příslušenstvím, TV, telefonem, minibarem, trezorem, fénem a balkonem. Župany na pokoji.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu