www.ckpermon.com

 Advent v Krakově a v Tatrách Polska a Slovenska s termálními lázněmi      Adventní relaxace v Sárváru        Relaxace v maďarských lázních s rakouským adventem                                                                                                                                                                                                   

ADVENT V KRAKOVĚ A TATRÁCH 2019

NOVINKA

Adventní trhy, polské i slovenské Tatry, top termální areály, 2 nejkrásnější dřevěné gotické oltáře na světě,…

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase J). Adventní Krakov – jedno z nejkrásnějších polských historických měst (prohlídka) je zároveň známé svým adventem s desítkami betlémů, ve kterých jsou vždy budovy z Krakova a polské osobnosti, velký adventní trh, katedrála a Mariánský kostel s jedním z nejkrásnějších gotických vyřezávaných oltářů o výšce až 13 metrů. Polské adventní pochoutky jako boršče a další zelné polévky, pirohy, pečené ryby,…Betlémy jsou i v muzeu. Nocleh v hotelu 3* v Krakově.
2. den:  Po snídani přejezd do „hlavního města“ polských Tater a „hlavního polského zimního města“ – do Zakopaného. Prohlídka malebného města s dřevěnou architekturou. Dřevěný kostelík Jaszczurowka. Výjezd lanovkou na Gubalowku s překrásným tatranským panoramatem. Nákupy lokálních specialit na trhu (řemeslné dřevěné výrobky, ubrusy, houby,…). Přejezd do „hlavního města“ Vysokých Tater – do Popradu – ubytování v hotelu 3* přímo v centru města u pěší zóny. Cca 15 minut pěšky od hotelu je termální akvapark AquaCity s 13 venkovními a vnitřními bazény, 350 atrakcemi. Relaxační bazén Blue Saphire s večerní 3D Laser show. Vnitřní luxusní bazény Blue Diamond s vodními bary. Otevřeno do 21 hodin . Nebo 3 minuty pěšky od hotelu – největší nákupní centrum pod Tatrami.
3. den:  Dopoledne výlet do Vysokých Tater na Štrbské pleso, kostel sv. Jakuba v Levoči – oltář Mistra Pavla – největší gotický vyřezávaný oltář na světě je18,62 metru vysoký. Odpoledne volno k návštěvě adventních trhů a koupání v AquaCity. Nocleh ve stejném hotelu.
4. den: Luxusní termální lázně Aphrodite v Rajeckých Teplicích v římském stylu. Koupání a relaxace. Buď se můžete hned koupat nebo pojedeme se zájemci do nedaleké Rajecké Lesné, kde je tzv. Slovenský betlém – největší slovenský betlém má na 300 figur, z nichž polovina je pohyblivých a ve kterém uvidíte Slovensko jako na dlani – jsou zde všechny hlavní památky a symboly země. Betlém má rozměry 8,5x3x2,5 metru. Po prohlídce se připojíte k ostatním v lázních a budete mít celé odpoledne na relaxaci. Návrat do Prahy kolem 23. hodiny (ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
12.12. - 15.12.2019 5300 4240 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 3 x nocleh v hotelu 3* (2x v centru Popradu a 1x v Krakově) s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 600 Kč
2x večeře v hotelu: 500 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu