www.ckpermon.com

 Adventní pohádka v tyrolských horách      Advent ve třech metropolích na Dunaji      Budapešť a Bratislava v čase adventu      Za krásami rakouského adventu      Prodloužený víkend v Solné Komoře      Vánoční romance s Ludvíkem II.      Alpský advent jako kdysi      Nejkrásnější alpské adventní trhy        Advent ve Štýrském Hradci s čerty a Vídní     Německé adventní pecky      Pohádkový svět hrázděných měst      Advent v Alsasku        Advent v Dolomitech a Jižním Tyrolsku       Advent v Belgii       Burgenlandsko       Aprés ski advent                                                                                           

NĚMECKÉ ADVENTNÍ PECKY 2019

... v jedniečném adventním putování...

 

Andělská hra na začátku a čertovský průvod na konci putování, s čokoládovým festivalem, středověkým adventním trhem, … 2 nejvyšší kostelní věže na světě světě, pro pány 3 automuzea, pro dámy nákupy i betlémy…

 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase B). Landshut – jedny z nejkrásnějších bavorských adventních trhů v hlavním městě Dolního Bavorska s 800 letou historií. Nejvyšší cihlová kostelní věž světa – Martinova věž je vysoká 131 metrů. Rodiště architekta Vladislavského sálu. Historické centrum s ulicemi se štítovými domy a podloubím. Cesta betlémů. Augsburg – jeden z nejstarších a nejkrásnějších adventních trhů Německa před průčelí skvostné renesanční radnice zvaně „Perla Romantické cesty“. Světového věhlasu získala Andělská hra, kterou v 18 hodin uvidíte – 23 andělů vystoupí na průčelí radnice a vytvoří živý adventní kalendář – speciálně vybrané krásné mladé ženy krom půvabu nesmí trpět závratí.  Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani vás čekají 3 německé adventní pecky. Stuttgart – hlavní město spolkové země Bádensko-Württembersko dopoledne nabídne ženám nejdelší německou pěší zónu se stovkami obchodů a pánům firemní muzeum Porsche. Možná stihneme i firemní muzeum Mercedes. Adventní trhy mají 300 let historii a téměř 300 stánků. Esslingenstředověký adventní trh na středověkém náměstí s řadou hrázděných domů, 11 m vysoká vánoční pyramida. Tübingen - Čokoládový festivalnejvětší čokoládový festival  v Německu  přináší nabídku 100 špičkových čokoládových manufaktur a exkluzivních čokolatiérů z Afriky, Jižní a Severní Ameriky i Evropy. Můžete ochutnávat to nejlepší ze světa čokolády v šarmantním prostředí starého města. Vše se odehrává na historickém náměstí s iluminovanými hrázděnými domy. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
3. den: Po bufetové snídani se přesuneme do Ulmu – adventní  trh se 130 stánky se rozkládá pod katedrálou s nejvyšší věží na světě (161,6 m). Odpoledne vás čeká  bavorská metropole Mnichovprohlídka největší světové sbírky betlémů. Volno k návštěvě adventních trhů, které se rozkládají po celém historickém centru na ploše 20.000 m2. Nedaleko je i největší jesličkový trh na světě či největší hospoda na světě, patřící pivovaru Hofbräu.  Pro pány nabízíme odvoz do muzea BMW či některé z pivnic místních pivovarů. Mnichovský trh je na rozdíl o d jiných německých zaměřen na dárky. Ze 156 stánků „jen“ 17 nabízí svařené víno a 12 lahůdky. Zbytek tvoří vánoční ozdoby, dřevěné hračky, betlémy, svíčky, keramika,….Dalším adventním trhem je středověký trh. Překrásný a dle nás nejkrásnější adventní trh Mnichova  je v nádvoří císařské Rezidence –je to pravá adventní vesnička i s kostelíkem. Skvělý adventní prodloužený víkend zakončí vyhlášený mnichovský běh čertů krampuslauf, kterého se účastní kolem 30 skupin z Bavorska, Rakouska a z Jižních Tyrol. Celkem kolem 400 čertů v maskách až 2.500 EUR drahých vás pobaví před odjezdem domů. Návrat kolem 22. hodiny.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
06.12. - 08.12.2019 4700 3760 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

2 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

 

Víte, že ....
adventní trh v Augsburku slaví letos  520 let? První zmínka o  něm je z roku  1498.  Tehdy se jmenoval perníkový trh. Tradice 23 živých andělů  začala roku 1977.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu