www.ckpermon.com

 Adventní pohádka v tyrolských horách      Advent ve třech metropolích na Dunaji      Budapešť a Bratislava v čase adventu      Za krásami rakouského adventu      Prodloužený víkend v Solné Komoře      Vánoční romance s Ludvíkem II.      Alpský advent jako kdysi      Nejkrásnější alpské adventní trhy        Advent ve Štýrském Hradci s čerty a Vídní     Německé adventní pecky      Pohádkový svět hrázděných měst      Advent v Alsasku        Advent v Dolomitech a Jižním Tyrolsku       Advent v Belgii       Burgenlandsko       Aprés ski advent                                                                                           

NEJKRÁSNĚJŠÍ ALPSKÉ ADVENTNÍ TRHY 2019

…v Salcburku, Bavorsku i Tyrolsku. V ceně projížďka saněmi taženými koňmi, procházka s loučemi a svařákem či polopenze. Možnost koupání v termálkách i hotel s bazénem. Adventní trhy na kopci i v údolích.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Kolem poledne Salcburk – prohlídka města a volno k návštěvě exkluzivních adventních trhů – u Dómu, v pevnosti Hohensalzberg, u zámku Mirabell, u zámku Hellbrunn. Muzeum Tiché noci či betlémů,…Adventní trh v Grossarlu –jeden z nejkrásnějších alpských adventních trhů. Dojezd na ubytování do Loferu. Večeře v hotelu. Po či před večeří procházka s loučemi či svícemi se svařákem či punčem.  Možnost využít hotelový bazén a sauny.
2. den: Po bufetové snídani nejkrásnější alpské adventní trhy s možností koupání v lázních Tauern Spa. Po bufetové snídani jsme pro vás připravili projížďku saněmi (kočáry, podle stavu zasněžení) taženými koňmi. Ritzen  - prohlídka zámeckého muzea se sbírkou betlémů. Adventní odpolední okruh. Zell am See (zájemce o koupání vyložíme u Tauern Spa – až 36 C teplé venkovní bazény, slaný a se sladkou vodou s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn, krásný vnitřní areál, i sauny mají velký venkovní bazén). Prohlídka městečka u jezera Zeller See, adventní trh.  Krásné alpské adventní trhy v Kitzbühelu a v Maria Almu. Možnost využít hotelový bazén a sauny.
3. den: Po bufetové snídani odjezd do světoznámého biathlonového střediska Ruhpolding – návštěva areálu, výjezd lanovkou na horu Rauschberg, kde je nejvýše položený adventní trh v Evropě. Adventní trhy u zámku a na pěších zónách v Berchtesgadenu. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
06.12. - 08.12.2019 5700 4560 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* v Loferu s polopenzí (snídaně bufet, večeře servírovaná), projížďka kočáry (saněmi) taženými koňmi, procházka s loučeni (punč či svařené víno), průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 900 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

 

V zájezdu jsou možné drobné úpravy či přehození programových míst podle upřesnění časů jednotlivých adventních trhů a akcí, které bývá k dispozici cca v říjnu.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu