www.ckpermon.com

 Adventní pohádka v tyrolských horách      Advent ve třech metropolích na Dunaji      Budapešť a Bratislava v čase adventu      Za krásami rakouského adventu      Prodloužený víkend v Solné Komoře      Vánoční romance s Ludvíkem II.      Alpský advent jako kdysi      Nejkrásnější alpské adventní trhy        Advent ve Štýrském Hradci s čerty a Vídní     Německé adventní pecky      Pohádkový svět hrázděných měst      Advent v Alsasku        Advent v Dolomitech a Jižním Tyrolsku       Advent v Belgii       Burgenlandsko       Aprés ski advent                                                                                           

VÁNOČNÍ ROMANCE S LUDVÍKEM II. 2019

zámky Ludvíka II., každý den adventní trhy v bavorských Alpách, plavba na ostrovní adventní trh i výjezd na nejvyšší horu Německa Zugspitze.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase B). Kolem  poledne vás čeká největší bavorské jezero Chiemsee  – plavba na adventní trh na ostrově Fraueninsel či plavba na ostrovní zámek Herrenchiemsee či obojí – dle vašeho zájmu. Dojezd na ubytování do bavorské alpské oblasti Allgäu. Hotel 3*.
2. den: Po bohaté bufetové snídani vás čeká prohlídka zámku Neuschwanstein., ke kterému se můžete projít pěšky zimní alpskou krajinou či vyjet kočáry taženými koňmi. Alternativně můžete navštívit zámek Hoheschwangau. Odpoledne prohlídka kostela s nejkrásnější rokokovou výzdobou ve Wiesu (UNESCO) a adventní trhy v historickém městečku Füssen. Nocleh ve stejném hotelu.
3. den: Po bohaté bufetové snídani máte na výběr:  čeká vás výjezd zubačkou na nejvyšší německou horu Zugspitze s nádhernými rozhledy. Navštívíte i poslední německý ledovec, cesta zpět zcela novou panoramatickou kabinovou lanovkou, která má 3 světová nej. Alternativně – prohlídka městečka Oberammergau s malovanými domy, kde je právě jen tento den adventní trh. Malebný horský kášter Ettal – prohlídka kostela, obchod s místními pivy, likéry a sýry (průvodkyně jede s větší částí skupiny). Odpoledne adventní trhy v nejznámějším německém zimním středisku Garmisch-Partenkirchen. Malované domy, olympijská sportoviště. Zastávky na adventním trhu v lázních Bad Tölz (náměstí si zahrálo ve všech dílech seriálů Big Ben). Návrat do Prahy s dojezdem kolem 23. hodiny.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
29.11. - 01.12.2018 5500 4400 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* s polopenzí (bufetové snídaně, servírované večeře), průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 900 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu