www.ckpermon.com

ADVENTNÍ VÍDEŇ A PERLY NA DUNAJI 2021

NOVINKA

 

Adventní víkendový zájezd pro ty, co už se na advent nemohou dočkat a zároveň si ho chtějí užít ještě v klidu  „ předtermínu“. V  sobotu adventní Vídeň a v neděli prohlídka kláštera v Melku, středověké adventní trhy v hradní zřícenině vysoko nad údolím Dunaje a v Kittenberských zahradách.

Program zájezdu:

1.den:Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase J, trasa po dálnici D1). Před polednem příjezd do Vídně – malá  prohlídka s naší průvodkyní a především volno k návštěvě adventních trhů, galerií a muzeí, k nákupům, kavárnám,…Prostě Vídeň jev sobotu jen  vaše. Nocleh v hotelu  3* v okolí Vídně.
Adventní trhy ve Vídni:

  • Nejznámější jsou u radnice se 150 stánky
  • na náměstí Marie Terezie mezi Uměleckohistorickým a Přírodovědným muzeem se 70 stánky
  • starovídeňský trh na náměstí Freyung
  •  před slavným kostelem Karlskirche
  • u zámků Schönbrunn a Belvedere
  • před dómem svatého Štěpána
  •  nejoblíbenější trh místních Spittelberg
  • u Opery, u vídeňského kola v Prateru a další a další


2. den: Po bufetové snídani vás čeká prohlídka nejkrásnějšího barokního kláštera v Rakousku – Melku. Největší benediktinský klášter na světě leží vysoko nad Dunajem v údolí Wachau (UNESCO) a je nejvýznamnější stavbou rakouského baroka. Jižní křídlo s nádherným mramorovým sálem je dlouhé víc jak 240 metrů. Hlavní osa kláštera má na délku 320 metrů.    Vstupné: 12 EUR. Adventní trh ve zřícenině hradu Aggstein v údolí Wachau – středověký řemeslný trh, který se koná pouze v listopadových víkendech. Vstupné: 6 EUR. K zřícenině nás nablíží pendl bus (2 EUR) či vyjednáme výjezd našeho busu. Zřícenina je na skalním ostrohu cca 300 m vysoko nad hladinou Dunaje. Krásný výhled. Současní umělci vystavují své výtvory v rytířském sále. Nádvoří obsazují středověcí obchodníci a oživují atmosféru zašlých časů. Adventní kouzlo v Kittenberských zahradách – známé ukázkové zahrady v čase adventu osvětlují ohnivé koše, pochodně a 200 tisíc zářících hvězd. Světelné instalace. Procházka pohádkovou krajinou. Návrat do Prahy kolem 21. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
20.11. - 21.11.2021 2900 2420 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let
.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu  3* s bufetovou snídaní, služby průvodce, pojištění  CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1 – 450 Kč, večeře v hotelu: 480 Kč. Nabízíme i Komplexní pojištění Allianz.Vytisknout stranu