www.ckpermon.com

RAKOUSKÁ VÁNOČNÍ ROMANCE 2020

s projížďkou saněmi taženými koňmi či s večerní procházkou zimní alpskou krajinou s loučemi a svařeným vínem.


Vybrané horské adventní trhy,  jízda saněmi taženými koňmi, procházka s loučemi či svícemi, svařák  či punč, tradiční alpský hotel  i slavnostní  večeře. Pohoda s bazénem i saunami či s krbem v jídelně. Alpský adventní trh, adventní trh u poutní baziliky, ….30 malých alpských chatek adventního trhu, jesličky s vyřezávanými figurami v životní velikosti, hudební vystoupení, na 15 betlémů na cestě k farnímu kostelu, který září nad vesničkou.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase A). Kolem  poledne vás čeká adventní Salcburk. Podle prestižních časopisů jedno z deseti nejkrásnějších adventních míst na světě. Kromě obligátní prohlídky, kterou můžete či nemusíte, s naším průvodcem absolvovat si užijete překrásně vyzdobeného historického centra (UNESCO) a salcburských adventních trhů, které jsou na všech náměstích kolem dómu, v pevnosti Hohensazberg či u zámků Mirabell a Hellbrunn. Zájemci o historii Tiché noci mohou navštívit salcburský dům Josefa Mohra. Klasikou jsou rodný dům Mozarta, nákup Mozartových čokoládových kuliček (originální naleznete pouze zde), ochutnávka salcburské sladké speciality – nadýchaných nocků v podobě salcburských kopců, cesta barokem po stopách biskupů atd. Ve městě jste celé odpoledne a na vše máte dostatek času.. Dojezd do hotelu v Loferu a ubytování. Bude vás čekat vyhřátý hotel s krásným novým  bazénem a saunami, slavnostní večeře u krbu a po večeři  procházka s loučemi a svařeným vínem.
2. den: Po bufetové snídani vás čeká projížďka kočáry taženými koňmi, návštěva muzea betlémů v zámku Ritzen v Saalfelden a odpoledne adventní trh před bazilikou Mariakirchenthal, která je nejdůležitějším poutním místem Salcburska se sbírkou cca 1.200 votivních obrazů. Výjezd místními minibuy či cca 2 kilometrová procházka zasněženým romantickým alpským lesem. Na konci vás u osvětlené baziliky přivítá vůně horkých pečených brambor, smažených kaštanů, mátového chleba a pomerančové ovocné kůry. Budete obdivovat láskyplně zdobené vánoční stromky u vchodu do Christkindlmarktu. Impozantní poutní kostel nabízí perfektní kulisu pro tento malý, ale krásný adventní trh. U otevřených ohňů se ohřejete a dolů můžete sjet třeba na saních.  Návrat do Prahy kolem 21.30 hod. (ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
12.12. - 13.12.2020 4300 3440 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v krásném alpském hotelu 3* s novým bazénem a saunami, bufetovou snídani, večeří, projížďku saněmi taženými koňmi, vycházku s loučemi a svařeným vínem, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu