www.ckpermon.com

 Adventní pohádka v tyrolských horách      Advent ve třech metropolích na Dunaji      Budapešť a Bratislava v čase adventu      Za krásami rakouského adventu      Prodloužený víkend v Solné Komoře      Vánoční romance s Ludvíkem II.      Alpský advent jako kdysi      Nejkrásnější alpské adventní trhy        Advent ve Štýrském Hradci s čerty a Vídní     Německé adventní pecky      Pohádkový svět hrázděných měst      Advent v Alsasku        Advent v Dolomitech a Jižním Tyrolsku       Advent v Belgii       Burgenlandsko       Aprés ski advent                                                                                           

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V SOLNÉ KOMOŘE 2019

1.000 čertů a jedinečný trh v Hallstattu pouze v tomto zájezdu, a to s projížďkou saněmi taženými koňmi, s plavbou lodí či s jízdou zubačkou. 9 půvabných malých adventních trhů.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A).  Advent u jezera Traunsee v Gmundenu a u vodního zámku Orth. Večer vás čeká jeden z největších světových průvodů čertů krampuslaufů v autentickém prostředí rakouských Alp. Na tento solnohradský krampuslauf se loni přihlásilo na 2.300 čertů z Tyrolska, Bavorska či dalších oblastí. Pečlivě bylo vybráno  tisíc pekelníků. Pouze tady uvidíte čertovskou elitu. Vezměte děti, Mikuláš přiváží stovky tašek s dárky pro děti a ani my nezůstáváme pozadu. Velkému běhu čertů předchází roztomilý průvod minikrampusáků – malých dětí v autentickém čertovském oblečení. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: A po bohaté bufetové snídani vás čeká další originál – pouze tento den zažijete adventní trh v Hallstattu. Ale ještě předtím –dopoledne – vás čeká projížďka saněmi (kočáry, dle pokrývky sněhu) v překrásné krajině Gosau pod „dolomitickým“ zubatým horským hřeben Gosaukamm. Na  závěr tohoto alpského dne dopřejeme zájemcům koupání v horké slané vodě termálů, podle místa ubytování buď v Bad Ischlu či v Bad Aussee. V obou případech ve slané horké vodě. Ostatní si užijí v Ischlu zdejší adventní trh, podívají se na mechanický betlém či si dají něco dobrého ve věhlasné cukrárně Zauner. V případě Bad Aussee je rovněž možný alternativní program. V případě návštěvy Narcisových lázní v Bad Aussee vám dopřejeme Bad Ischl v neděli po snídani. Nocleh ve stejném hotelu.
3. den: A co by to bylo za neděli v Solné komoře, kdybychom vynechali adventní trhy u jezera Wolfgangsee – ve Stroblu s betlémy a plovoucím trhem, ve Sv.Wolfgangu s obří plovoucí lucernou, ve St.Gilgen s cestou od lodí k trhu lemovanou obřími svícemi. Jako tečka za zájezdem každého potěší adventní trh před bazilikou a v zámku v Mondsee. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
06.12. - 08.12.2019 4400 3520 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

2x večeře v hotelu: 960 Kč
pokoj 1/1: 800 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč


Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu