www.ckpermon.com

 Adventní pohádka v tyrolských horách      Advent ve třech metropolích na Dunaji      Budapešť a Bratislava v čase adventu      Za krásami rakouského adventu      Prodloužený víkend v Solné Komoře      Vánoční romance s Ludvíkem II.      Alpský advent jako kdysi      Nejkrásnější alpské adventní trhy        Advent ve Štýrském Hradci s čerty a Vídní     Německé adventní pecky      Pohádkový svět hrázděných měst      Advent v Alsasku        Advent v Dolomitech a Jižním Tyrolsku       Advent v Belgii       Burgenlandsko       Aprés ski advent                                                                                           

ZA KRÁSAMI RAKOUSKÉHO ADVENTU 2019

CENOVÝ HIT

Linec, Salcburk, Solná komora

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Adventní trhy v metropoli Horního Rakouska v Linci – nejkrásnější hornorakouský trh na Hlavním náměstí, nákupní pěší třída, stovky betlémů, kavárny s lineckým dortem. Půvabné adventní trhy na vodním zámku Orth na jezeře Traunsee v Solné komoře. Plovoucí betlém a trhy na dvou zámcích, které spojuje 123 m dlouhý dřevěný most. Nocleh v hotelu v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani adventní trhy v metropoli Salcburska – adventní trhy v Salcburku naleznete kolem dómu, v hradní pevnosti vysoko nad městem i u dvou zámků Hellbrun a Mirabell. Slavnostně vyzdobená snad nejkrásnější rakouská pěší zóna Getreidegasse. Oberndorf – kaple Tichá noc –  za týden a před 200 lety na půlnoční tady zazněla nejslavnější koleda poprvé. Adventní trh u zámku a baziliky v Mondsee. Nocleh ve stejném hotelu.
3. den: Po bufetové snídani adventní trhy u jezera Wolfgangsee v Solné komoře – St.Gilgen s Mozartovým domem, obřími svícemi a překrásným trhem. St.Wolfgang s 20 metrů vysokou plovoucí lucernou a jedním z nejkrásnějších rakouských adventních trhů. Možnost plavby lodí, výjezdu zubačkou či jízdy kočáry taženými koňmi. Odpoledne adventní trhy v historickém městečku Wels –andílci chodí městem a rozdávají dobroty, symbolem trhu je i obří anděl a tzv. hora přání.
Návrat do Prahy plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
29.11. - 01.12.2019 4300 3440 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

2x večeře v hotelu: 700 Kč
pokoj 1/1: 1000 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu