www.ckpermon.com

MOZARTOVY VÁNOCE V SALCBURKU A JEHO OKOLÍ 2022

Adventní stálice s překrásnými adventními trhy u jezera, u zámků či v hradech.

Adventní stálice s překrásnými adventními trhy u jezera, u zámků či v hradech. V naší nabídce už víc než 25 let. Salcburk, hrady Hohenwerfen a Hohensalzberg s trhy, zámky Hellbrunn, MIrabell a Mondsee s trhy. St. Gilgen s domem Mozartových.


                   Copyright: Salzburgerland Tourismus/Roland Zauner HELLBRUNN

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A – hraniční přechod Dolní Dvořiště). Adventní trhy v Salcburku – snad nejkrásnější adventní trhy v Evropě na všech náměstích kolem dómu, před zámkem Mirabell, v pevnosti Hohensalzberg (pěšky či pozemní lanovkou) i na dalších místech starého města. Vánoční muzeum, výstavy betlémů, malé muzeum Tiché noci. Možnost navštívit Mozartův rodný dům i druhý dům, kde Mozartova rodina žila. Adventní trhy v hradní pevnosti Hohenwerfen – jedinečné adventní trhy v mohutné hradní pevnosti u Salcburku, kde se natáčela celá řada filmů (třeba Kam orli nelétají – slavný válečný film s Richardem Burtonem a Clintem Eastwoodem či pohádka Juraje Jakubiska Pehavý Max a strašidlá s Bolkem Polívkou či J. Satínským). Přístup do hradu pěšky či pozemní lanovkou (obousměrná jízdenka 4 EUR). Nocleh v hotelu 3* v oblasti – v hotelu pouze naše skupina.
2. den:Adventní trhy v zámku Hellbrunn – jedny z nejkrásnějších trhů v Rakousku v nádvoří i zahradě zámku. Odpoledne vás čekají kouzelné adventní trhy v malebné přírodě jezera Wolfgangsee  -  adventní trhy v St. Gilgenu ve znamení obřích svící, které vás přivedou od přístavu až na trh, možnost výjezdu lanovkou k betlému či plavby lodí. Dům Mozartových. Adventní trh před bazilikou v Mondsee, kde Mozart hrával na varhany a v zámku. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
03.12. - 04.12.2022 3500 2800 Rezervovat
10.12. - 11.12.2022 3500 2800 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

večeře v hotelu: 480 Kč, jednolůžkový pokoj: 400 Kč. Nabízíme i Komplexní pojištění Allianz

Zaujal Vás tento zájezd, chcete se dozvědět více?
Salcburský dóm
Salcburská pevnost Hohensalzberg
Město Salcburk
Christkindlmarkt Salcburk
Advent na Wolfgangsee
Jak se dělá slavný salcburský dezert Salcburger NockerlnTouroperátor: CK Permon

 

 Vytisknout stranu