www.ckpermon.com

 Adventní pohádka v tyrolských horách      Advent ve třech metropolích na Dunaji      Budapešť a Bratislava v čase adventu      Za krásami rakouského adventu      Prodloužený víkend v Solné Komoře      Vánoční romance s Ludvíkem II.      Alpský advent jako kdysi      Nejkrásnější alpské adventní trhy        Advent ve Štýrském Hradci s čerty a Vídní     Německé adventní pecky      Pohádkový svět hrázděných měst      Advent v Alsasku        Advent v Dolomitech a Jižním Tyrolsku       Advent v Belgii       Burgenlandsko       Aprés ski advent                                                                                           

BUDAPEŠŤ A BRATISLAVA V ČASE ADVENTU 2019

 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase J (odjezdová místa i před Prahou). Bratislava její adventní trhy. V Bratislavě se do té pravé předvánoční atmosféry ponoříte především na Hlavním, Primaciálním, Františkánském a Hviezdoslavově náměstí. Vedle klasických pochutin ochutnáte i lokše či kapustnicu. Dojezd do Budapešti, ubytování v hotelu v Budapešti.
2. den: Budapešť - Hradní čtvrť Budín s Rybářskou baštou, paláci a chrámem sv. Matyáše. čtvrť Pešť -  centrum ,  koupání v termálních lázních, adventní trhy. Nocleh ve stejném hotelu.
3. den: Budapešť - chrám sv. Štěpána, parlament, synagoga, adventní trhy či koupání v termálních lázních. Nejoblíbenějšími lázněmi jsou lázně hotelu Gellért a jedny z největších evropských lázní Szécsényi. Odjezd do ČR s návratem do půlnoci.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
29.11. - 01.12.2019 4400 3520 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* v Budapešti se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 1.100 Kč
1x večeře v hotelu: 390 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

 

Víte, že ....
uznávaný portál Travelbook každoročně dělá žebříček evropských adventních trhů a poprvé se do top 10 loni dostala Budapešť? A to dokonce hned na bronzovém místě. Před bazilikou svatého Štěpána můžete pozorovat vánoční osvětlení 3D brýlemi.


Odpočiňte si v termálních lázních v Maďarsku , nakupte si dárky v Rakousku,  užijte si adventního trhu na Slovensku.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu