www.ckpermon.com

NEVŠEDNÍ ADVENTNÍ DNY VE "VŠEDNÍ" VÍDNI 2021

Advent ve všední den má jednu velkou výhodu. Na trzích není tolik lidí jako o víkendech a můžete v tyto dny i vesele nakupovat. V takové dny můžeme nabídnout i hotel přímo ve městě, a to 4*. Letos vám takto chceme zprostředkovat dva dny ve Vídni a dva dny v Salcburku. Tady je Vídeň.


                              Copyright: Österreich Werbung, fotograf Volker Preusser

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase dálnice D1). Naplno si užijete krás a zajímavostí Vídně s naší města znalou průvodkyní či sami. Ubytování uděláme už v polovině programu během odpoledne, a to v hotelu 4* ve vnitřní Vídni, takže budete mít metrem pár stanic a pár minut  na dosah vše, co si jen můžete ve Vídni přát. Vedle adventních trhů, kaváren, galerií, muzeí či vedle největšího městského termálního areálu v Evropě, Prátru, zámků, výstav či nejstarší zoo v Evropě s pandami a koalami…Prostě všechno. Můžete večer vyrazit na dobrou večeři do nějaké vyhlášené restaurace, do Státní opery na jedinečné představení, na muzikál či na barokní koncert do Oranžérie zámku Schönbrunn. Dovolte mi osobní zkušenost - na podzim 2019 jsem takto město zažil. V divadle Ronacher, které je kousek od hotelu, dávali a dávají a snad i dávat ještě budou, mimořádně skvělé provedení muzikálu Cats s ansámblem umělců z víc jak deseti zemí – tanečníků, pěvců, baletního mistra či kouzelníka, artistů, jaké těžko jinde než v Londýně či New Yorku uvidíte. Vůbec se dá říci, že jakékoliv muzikálové provedení Vídně je opravdu topka, mimořádný zážitek. Po představení vás uvítá mini pivovar se skvělou kuchyní, který je otevřený dlouho do noci. To vše už v prosinci 2021 zase bude možné a ve všední dny schůdné, protože v městě nebývá tolik turistů. Proto i vstupenky se lépe dají sehnat. I ve Vídni je tzv. Vídeňská karta. To vše vám po vašem zakoupení zájezdu budeme průběžně nabízet. Vídeň si užijete na naprosto špičkové úrovni, navíc vás poveze jeden z nejnovějších busů setra, jaké jsou v České republice k dispozici. Navíc vám naše průvodkyně ráda poradí i s nákupy.
2. den:Po bufetové snídani máte volno ve Vídni. Užijete si města, třeba ve známé tržnici Naschmarkt, kam tak rádi chodí Vídeňané na kávu či něco dobrého, Mariahilferstrasse s obchody, zkrátka pěkně po svém.  Zajistit můžeme například prohlídku největšího světového obchodu Swarovski, prohlídku Státní opery, budete-li chtít místní česky mluvící průvodkyni,…. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
17.11. - 18.11.2021 3300 2740 Rezervovat
24.11. - 25.11.2021 3300 2740 Rezervovat
09.12. - 10.12.2021 3300 2740 Rezervovat
15.12. - 16.12.2021 3300 2740 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let
.

Cena zahrnuje:

dopravu, průvodce, 1x nocleh v hotelu 4*  ve Vídni včetně bufetové snídaně, pojištění proti úpadku.

Doplatky:

1/1: 700 Kč, 550 Kč – večeře v hotelu. Nabízíme rovněž i   Komplexní pojištění Allianz.Vytisknout stranu