www.ckpermon.com

NEJKRÁSNĚJŠÍ ALPSKÉ ADVENTNÍ TRHY 2021


Prodloužený víkend v horách  Salcburska, Bavorska i Tyrolska. V ceně projížďka saněmi taženými koňmi, procházka s loučemi a svařákem či polopenze.  Možnost koupání v termálkách i hotel s novým bazénem. Adventní trhy na kopcích i v údolích.                      


                                       Copyright: Salzburgerland Tourismus
GROSSARL

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A, hraniční přechod Dolní Dvořiště). Kolem poledne vás přivítá Salcburk – prohlídka města a volno k návštěvě exkluzivních adventních trhů – u Dómu, v pevnosti Hohensalzberg, u zámku Mirabell,… je tady muzeum Tiché noci či betlémů,… Adventní trh v Grossarlu – jeden z nejkrásnějších alpských adventních trhů. Dojezd na ubytování do Loferu. Večeře v hotelu. Možnost využít hotelový bazén a sauny.
2. den:Po bufetové snídani nejkrásnější alpské adventní trhy s možností koupání v lázních Tauern Spa. Po bufetové snídani jsme pro vás připravili projížďku saněmi (kočáry, podle stavu zasněžení) taženými koňmi. Ritzen  - prohlídka zámeckého muzea se sbírkou betlémů. Adventní odpolední okruh. Zell am See (zájemce o koupání vyložíme u Tauern Spa – až 36 C teplé venkovní bazény, slaný a se sladkou vodou s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn, krásný vnitřní areál, i sauny mají velký venkovní bazén). Prohlídka městečka u jezera Zeller See, adventní trh.  Krásné alpské adventní trhy v Kitzbühelu a v Maria Almu. Po či před večeří procházka s loučemi či svícemi se svařákem či punčem.   Možnost využít hotelový bazén a sauny.
3.den: Po bufetové snídani odjezd do světoznámého biathlonového střediska Ruhpolding – návštěva areálu, výjezd lanovkou na horu Rauschberg, kde je nejvýše položený adventní trh v Evropě. Adventní trhy u zámku a na pěších zónách v Berchtesgadenu. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
10.12. - 12.12.2021 6000 4800 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* v Loferu s polopenzí  (snídaně bufet, večeře servírovaná), projížďka kočáry (saněmi) taženými koňmi, procházka s loučeni (punč či svařené víno), využívání hotelového wellness, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatek:

za 1/1 – 1.000 Kč.  Nabízíme i Komplexní pojištění Allianz.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu