www.ckpermon.com

MOZARTOVY VÁNOCE V SALCBURKU A JEHO OKOLÍ 2021

Adventní stálice s překrásnými adventními trhy u jezera, u zámků či v hradech.

Adventní stálice s překrásnými adventními trhy u jezera, u zámků či v hradech. V naší nabídce už víc než 25 let. Salcburk, hrady Hohenwerfen a Hohensalzberg s trhy, zámky Hellbrunn, MIrabell a Mondsee s trhy. St. Gilgen s domem Mozartových.


                   Copyright: Salzburgerland Tourismus/Roland Zauner HELLBRUNN

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A – hraniční přechod Dolní Dvořiště). Adventní trhy v Salcburku – snad nejkrásnější
adventní trhy v Evropě na všech náměstích kolem dómu, před zámkem Mirabell, v pevnosti Hohensalzberg (pěšky či pozemní lanovkou) i na dalších místech starého města. Vánoční muzeum, výstavy betlémů, malé muzeum Tiché noci. Možnost navštívit Mozartův rodný dům i druhý dům, kde Mozartova rodina žila. Adventní trhy v hradní pevnosti Hohenwerfen – jedinečné adventní trhy v mohutné hradní pevnosti u Salcburku, kde se natáčela celá řada filmů (třeba Kam orli nelétají – slavný válečný film s Richardem Burtonem a Clintem Eastwoodem či pohádka Juraje Jakubiska Pehavý Max a strašidlá s Bolkem Polívkou či J. Satínským). Přístup do hradu pěšky či pozemní lanovkou (obousměrná jízdenka 4 EUR). Nocleh v hotelu 3* v oblasti – v hotelu pouze naše skupina.
2. den:Adventní trhy v zámku Hellbrunn – jedny z nejkrásnějších trhů v Rakousku v nádvoří i zahradě zámku. Odpoledne vás čekají kouzelné adventní trhy v malebné přírodě jezera Wolfgangsee  -  adventní trhy v St. Gilgenu ve znamení obřích svící, které vás přivedou od přístavu až na trh, možnost výjezdu lanovkou k betlému či plavby lodí. Dům Mozartových. Adventní trh před bazilikou v Mondsee, kde Mozart hrával na varhany a v zámku. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
04.12. - 05.12.2021 3300 2640 Rezervovat
11.12. - 12.12.2021 3300 2640 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

večeře v hotelu: 480 Kč, jednolůžkový pokoj: 400 Kč.. Komplexní pojištění Allianz vč. covid: Dospělí 15 – 70: 350 Kč, děti do 15: 175 Kč, osoby nad 70: 700 Kč. Pouze léčebné výlohy (2 dny): Dospělí 15 70: 84 Kč, děti do 15: 42 Kč, osoby nad 70: 168 Kč

Zaujal Vás tento zájezd, chcete se dozvědět více?

Salcburský dóm
Salcburská pevnost Hohensalzberg
Město Salcburk
Christkindlmarkt Salcburk
Advent na Wolfgangsee
Jak se dělá slavný salcburský dezert Salcburger NockerlnTouroperátor: CK Permon

 

 Vytisknout stranu