www.ckpermon.com

 Adventní pohádka v tyrolských horách      Advent ve třech metropolích na Dunaji      Budapešť a Bratislava v čase adventu      Za krásami rakouského adventu      Prodloužený víkend v Solné Komoře      Vánoční romance s Ludvíkem II.      Alpský advent jako kdysi      Nejkrásnější alpské adventní trhy        Advent ve Štýrském Hradci s čerty a Vídní     Německé adventní pecky      Pohádkový svět hrázděných měst      Advent v Alsasku        Advent v Dolomitech a Jižním Tyrolsku       Advent v Belgii       Burgenlandsko       Aprés ski advent                                                                                           

ADVENT V ALSASKU 2019

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin. Colmar – jeden z nejkrásnějších adventních trhů Francie v historickém městečku s hrázděnými domy. Nocleh v hotelu v Colmaru.
2. den: Zimní alsaská stezka vína s půvabnými trhy ve vinařských obcích Ribeauvillé, Riquewihr, Kaysberg a Eguidheim. Nocleh v hotelu.
3. den:  Štrasburk (UNESCO) - adventní trhy kolem katedrály, hrázděné domy, čtvrť s kanály Petite France, krytý most,…Nejkrásnější adventní trhy ve Francii. Návrat do půlnoci.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
06.12. - 08.12.2019 5600 - Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 1600 Kč
2x snídaně: 400 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč


Víte, že uznávaný portál Travelbook každoročně dělá žebříček evropských adventních trhů? Pro rok 2017 byl Colmar na druhém místě a Štraburk na pátém místě.

Víte, že adventní trh ve Štrasburku v malebném prostředí hrázděných domů a katedrály se koná skoro 450 let a nabízí neuvěřitelných 300 stánků s alsaskými pochoutkami či vánočními dárky? Patří tak k největším trhům v Evropě. Jmenuje se tak trochu německy Christkindelsmärik, protože město bylo několikrát v historii německé.

Zájezd ve spolupráci s partnerskou CK.

Vytisknout stranu