www.ckpermon.com

 Adventní pohádka v tyrolských horách      Advent ve třech metropolích na Dunaji      Budapešť a Bratislava v čase adventu      Za krásami rakouského adventu      Prodloužený víkend v Solné Komoře      Vánoční romance s Ludvíkem II.      Alpský advent jako kdysi      Nejkrásnější alpské adventní trhy        Advent ve Štýrském Hradci s čerty a Vídní     Německé adventní pecky      Pohádkový svět hrázděných měst      Advent v Alsasku        Advent v Dolomitech a Jižním Tyrolsku       Advent v Belgii       Burgenlandsko       Aprés ski advent                                                                                           

ADVENTNÍ POHÁDKA V TYROLSKÝCH HORÁCH 2019

NOVINKA

Dva podvečerní vrcholy zájezdu, o tolik jiné než jaké z adventních zájezdů zatím znáte – v pátek horský advent v nadmořské výšce 1.550 metrů, na který vyjdete lanovkou, a v sobotu jedinečný středověký advent v Rattenbergu, který je osvětlen jen otevřenými ohni, loučemi, lucernami, pochodněmi či svícemi…4 naprosto mimořádné adventní trhy.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin. Další místa po trase A či B podle prvního prodeje po trase). Odpoledne adventní trhy v Elllmau, pár stovek metrů nad praxí „doktora z hor Martina Grubera v nadmořské výšce. 1.550 m, kam vyjedeme lanovkou. Kouzelná cesta kolem horské chaty s betlémem, adventními stánky, s výhledem „doktora z hor“ na noční hřeben Wilder Kaiser a s hvězdnatou oblohu nad hlavou. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani výjezd lanovkou na nejkrásnější vyhlídkový „kopec“ Tyrolska Hohe Salve (1.829 m.n.m.), odkud je kruhový rozhled na neuvěřitelných 70 třítisícovek včetně nejvyšších hor Rakouska a včetně skoro celého Tyrolska včetně ledovců. První rakouská otáčivá terasa či nejvýše položený rakouský poutní kostel. Kufstein – adventní trhy v hradní pevnosti vysoko nad řekou Inn.
Rattenberg -  dle našeho mínění nejkrásnější adventní trh v Rakousku v malém historickém městečku Rattenberg, které se v podvečer celé zahalí do tmy a následně rozzáří stovkami loučí, svící v oknech domů či desítkami otevřených ohňů. Do takto nasvíceného starého města zní z pódia koledy. Krásnější adventní trh nenajdete. Nocleh ve stejném hotelu.
3. den: Po bufetové snídani plavba lodí po jezeře Chiemsee  na ostrov se zámkem Ludvíka II. Herrenchiemsee - prohlídka. Odtud plavba na ostrov Fraueninsel s adventním trhem. Návrat do Prahy kolem 22. hodiny.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
14.12. - 15.12.2019 3400 2720 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 1.000 Kč
2x večeře 900 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.Touroperátor: CK Permon

 Vytisknout stranu