www.ckpermon.com

ZA KRÁSAMI DOLNORAKOUSKÉHO ADVENTU 2020

8 krásných maličkostí – svět betlémů, perníkových chalup, bylinkových čajů, vína i trhy v zámcích a klášterech.  


Největší lidový mechanický betlém na světě, nejkrásnější evropské perníkové chaloupky, největší a nejstarší rakouské vinařství, nejznámější bylinkový a čajový ráj, adventní trhy, památky i údolí Wachau (UNESCO), nejkrásnější dolnorakouské adventní trhy. Malá města a půvabné zastávky, kláštery, adventní trh v zámku, hradu, klášteře či ve vinařství… Rakušané říkají „klein, aber fein“…tedy něco jako u nás „co je malé, to je hezké“. My vám nabízíme 8 překrásných – malých, ale úžasných a bezpečných míst v čase adventu.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase Benešov - Tábor. Jindřichův Hradec - Krýzovy jesličky. Tento největší lidový mechanický betlém na světě je zapsán v Guinnessově knize rekordů. Jesličky obsahují 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje.  Zwettl – voňavá vánoční výstava Nejkrásnější evropské perníkové chaloupky v Oranžérii cisterciáckého kláštera. Exkurze do bylinkového ráje a výrobny skvělých čajů Sonnetor (včetně řady vánočních) s možností nákupu ve Sprögnitz. Adventní trh v mohutném klášteře vysoko nad údolím Dunaje Göttweig. Adventní trhy v historickém městečku na Dunaji v malebném údolí Wachau (UNESCO) -  Dürnstein – nádherné vinařské křivolaké uličky mezi hradní zříceninou a zámkem s nejkrásnější rokokovou věží v Rakousku. Nocleh v hotelu 3* v oblasti. Obvykle jen naše skupina.
2. den: Po bufetové snídani vás čeká  Svět vína Loisium – nejstarší rakouský sklep, vinařský statek, cesta skrz sklepy, laserová show, výhledy do výrobny sektů, největší rakouská prodejní sbírka veltlínů,… Jedny z nejhezčích adventních trhů v Dolním Rakousku na zámku Grafenegg  - v prostorách zámku, v  nádvoří i v zámecké zahradě (vstupné 6 EUR). Rosenburg – adventní trhy v romantickém „zámkohradu“ s největším turnajovým dvorcem na světě. Velmi krásný a romantický adventní trh osvětlený otevřenými ohni a loučemi nadchne každého. Návrat do Prahy kolem 22. hodiny.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
05.12. - 06.12.2020 3200 2560 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Poznámka:
Při zakoupení v srpnu cena 2.800 Kč.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 500 Kč
večeře v hotelu: 480 Kč
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu