www.ckpermon.com

 Advent na Dunaji - úvod      Bavorská adventní klasika      Advent pro požitkáře      Advent v Pasově, na Dunaji a na Innu      Od Dunaje k Dunaji      Nejkrásnější advent v Horním Rakousku      Nejkrásnější advent (nejen) v Dolním Rakousku        Advent v zámcích a klášterech Horního a Dolního Rakouska     Vinařský advent      Adventní Vídeň pokaždé jinak      Adventní Videň s ubytováním přímo ve Vídni      Advent ve třech zemích                                                                                                            

VINAŘSKÝ ADVENT 2019

perly rakouské architektury a svět superlativů

NOVINKA

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase Benešov - Tábor.  Jindřichův Hradec - Krýzovy jesličky. Tento největší lidový mechanický betlém na světě je zapsán v Guinnessově knize rekordů. Jesličky obsahují 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje.   Prohlídka nejkrásnější rakouské barokní stavby, kláštera v Melku. Adventní trhy na náměstí pod klášterem. Adventní trh v arkádovém nádvoří nejkrásnějšího renesančního zámku na sever od Alp v Schallaburgu. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani vás čeká  Svět vína Loisium – nejstarší rakouský sklep, vinařský statek, cesta skrz sklepy, laserová show, výhledy do výrobny sektů, největší rakouská prodejní sbírka veltlínů,…Malý adventní trh. Ametystový svět v Maissau s nejucelenější světovou ametystovou sbírkou včetně nejmenšího a největšího ametystu světa – přímo vedle největší ametystové žíly na světěAdventní trhy v nejdelší vinařské sklípkové uličce v Evropě v Hadres. V jedné z nejmalebnějších sklípkových uliček ochutnáte jen domácí produkty, zejména skvělá vína. Muzikanti, pohoda, přátelská a jedinečná  atmosféra. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
14.12. - 15.12.2019 3100 2480 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3*s bufetovou snídaní, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

večeře v hotelu: 470 Kč
pokoj 1/1:400 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu