www.ckpermon.com

RAKOUSKÝ VINAŘSKÝ ADVENT 2023

perly rakouské architektury a svět superlativů

 

Máte rádi tyto čtyři věci? Víno, drahé kameny, architekturu a advent? Pokud ano, pak jste našli ten správný zájezd právě pro vás. Krásná místa, špičkové víno, pohoda.                                  Copyright:NÖW VINAŘSKÝ ADVENTNÍ TRH

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase Benešov – Tábor. První zastávka bude „domácí“: Jindřichův Hradec – Krýzovy jesličky. Tento největší lidový mechanický betlém na světě je zapsán v Guinnessově knize rekordů. Jesličky obsahují 1398 figurek lidí a zvířat, z nichž se 133 pohybuje. Prohlídka nejkrásnější rakouské barokní stavby, kláštera v Melku. Adventní trhy na hlavním náměstí pod klášterem. Cesta údolím Wachau (UNESCO). Dürnstein – nádherné vinařské křivolaké uličky mezi hradní zříceninou a zámkem s nejkrásnější rokokovou věží v Rakousku, která si zahrála nemalou roli ve filmu Sisi, mladá císařovna s Romy Schneiderovou. Adventní trh je v nádvoří zámku pod touto věží. Konají se zde projížďky kočáry, hrají trubači,… Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den:Po bufetové snídani vás čeká Svět vína Loisium – nejstarší rakouský sklep, vinařský statek, cesta skrz sklepy, laserová show, výhledy do výrobny sektů, největší rakouská prodejní sbírka veltlínů,…Malý adventní trh. Ametystový svět v Maissau s nejucelenější světovou ametystovou sbírkou včetně nejmenšího a největšího ametystu světa – přímo vedle největší ametystové žíly na světě. A na konec příjemného programu adventní trhy v nejdelší vinařské sklípkové uličce v Evropě v Hadres. V jedné z nejmalebnějších sklípkových uliček ochutnáte jen domácí produkty, zejména skvělá vína. Muzikanti, pohoda, přátelská a jedinečná atmosféra. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
02.12. - 03.12.2023 3500 2800 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let
.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3*s bufetovou snídaní, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

Večeře v hotelu: 500 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj: 800 Kč.

Nabízíme i komplexní pojištění od VZP: 54 Kč do 17 let, 76 Kč 18 – 69, 200 Kč pro klienty 70+.Vytisknout stranu