www.ckpermon.com

 Advent na Dunaji - úvod      Bavorská adventní klasika      Advent pro požitkáře      Advent v Pasově, na Dunaji a na Innu      Od Dunaje k Dunaji      Nejkrásnější advent v Horním Rakousku      Nejkrásnější advent (nejen) v Dolním Rakousku        Advent v zámcích a klášterech Horního a Dolního Rakouska     Vinařský advent      Adventní Vídeň pokaždé jinak      Adventní Videň s ubytováním přímo ve Vídni      Advent ve třech zemích                                                                                                            

OD DUNAJE K DUNAJI 2019

Anev putování po adventních trzích a tradicích z Pasova do Lince

Dva krásné velké adventní trhy, vánoční iluminace nejkrásnějšího rakouského barokního  náměstí či betlém, před kterým poprvé zazněla tichá noc. Nebo snad největší anděl na světě, jakého můžete vidět na vánočním trhu? Pro ty, co hledají příjemný adventní víkend s veškerým pohodlím a ne moc daleko od hranic.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A2).  Cca v 10.30 hodin do Pasova -  prohlídka města a adventní trhy před pasovským dómem. Jedno z největších světových muzeí skla s největší světovou sbírkou českého křišťálu. V poledne můžete navštívit malý koncert v dómu, kde uslyšíte hrát největší varhany světa. Odpoledne se můžete zúčastnit plavby lodí po Innu i Dunaji.  Nejkrásnější rakouské barokní město Schärding s jednotnými domy, které se lišily barvou podle řemesel v nich provozovaných, aby to měli lidé z časů baroka co nejjednodušší, se večer promění v jednu úžasnou světelnou show. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani Ried im Innkreis – originální betlém, před kterým se poprvé na půlnoční mši 24. prosince 1818 hrála Tichá noc v Oberndorfu. adventní trhy v historickém městečku Wels – horské Vánoce na historickém námětí (60 dřevěných chatek) či v pivovarské zahradě, koncerty sborů na 4 venkovních pódiích. Městem chodí andílci a rozdávají cukroví, nad adventním trhem drží ochrannou ruku „největší Jezulátko na světě“ . Projížďky kočáry taženými koňmi (2.50 Eur –to je proti Praze zadarmo). Nejkrásnější hornorakouské adventní trhy naleznete v Linci na náměstí Hauptplatz. Ve výkladech jsou stovky betlémů, výstava betlémů je i v zámku. Tažení svíček, cukrárny s lineckým dortem,… Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
07.12. - 08.12.2019 3200 2560 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

večeře v hotelu: 480 Kč
pokoj 1/1: 500 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu