www.ckpermon.com

 Advent na Dunaji - úvod      Bavorská adventní klasika      Advent pro požitkáře      Advent v Pasově, na Dunaji a na Innu      Od Dunaje k Dunaji      Nejkrásnější advent v Horním Rakousku      Nejkrásnější advent (nejen) v Dolním Rakousku        Advent v zámcích a klášterech Horního a Dolního Rakouska     Vinařský advent      Adventní Vídeň pokaždé jinak      Adventní Videň s ubytováním přímo ve Vídni      Advent ve třech zemích                                                                                                            

ADVENT V PASOVĚ, NA DUNAJI A NA INNU 2019


Pohodový víkend s atraktivními adventními atrakcemi, světovými nej a s neustálou možností výběru vlastního programu.

 


Program zájezdu:

1.den:Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A2).  Cca v 10.30 hodin do Pasova -  prohlídka města a adventní trhy před pasovským dómem. Jedno z největších světových muzeí skla s největší světovou sbírkou českého křišťálu. V poledne můžete navštívit malý koncert v dómu, kde uslyšíte hrát největší varhany světa. Odpoledne se můžete zúčastnit plavby lodí po Innu i Dunaji.  Nocleh v hotelu 4*v Pasově. V podvečer odvezeme zájemce na plovoucí adventní trh ve Vishofenu, kde je rodný dům plzeňského sládka Grolla, otce všech ležáků. Na lodi je největší deskový betlém na světě.
2. den: Po bufetové snídani máte na výběr celodenní koupání v termálních lázních Bad Füssing (3 areály a svět saun) nebo výlet po top adventních trzích -  adventní trh v nejdelším hradu světa v Burghausenu, adventní trh v nejdůležitějším německém poutním místě Altöttingu, které patří do sedmičky hlavních evropských poutních míst, a na zámku Tüssling s laserovým promítáním na fasády.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
14.12. - 15.12.2019 3100 2480 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu v Pasově s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Příplatky:

pokoj  1/1: 500 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 KčZaujal Vás tento zájezd, chcete se dozvědět více?
Varhanní koncert v Pasově
Město Burghausen
Město Pasov I.
Město Pasov II.
Termální lázně Bad Füssung
Adventní trhy ve svatém místě - Altöttingu


Zajímavosti
Pasov leží na německé prázdninové cestě "Cesta skla"
zdejší muzeum se sbírkou 30 tisíc kusů skla je největším světovým muzeem specializovaným na české sklo (sbírka 30 tisíc skleniček a dalších předmětů z let 1700-1950 ze sklářských oblastí Čech , Slezska a Bavorska, Ruska, Španělska, Francie, … 5 poschodí, 60 sálů, 600 vitrín -super tip pro chladné počasí).

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu