www.ckpermon.com

 Advent na Dunaji - úvod      Bavorská adventní klasika      Advent pro požitkáře      Advent v Pasově, na Dunaji a na Innu      Od Dunaje k Dunaji      Nejkrásnější advent v Horním Rakousku      Nejkrásnější advent (nejen) v Dolním Rakousku        Advent v zámcích a klášterech Horního a Dolního Rakouska     Vinařský advent      Adventní Vídeň pokaždé jinak      Adventní Videň s ubytováním přímo ve Vídni      Advent ve třech zemích                                                                                                            

ADVENT PRO POŽITKÁŘE 2019

Pro dámy super nákupy, pro pány auta a pivo, pro děti tobogány. Zájezd i pro vás, co nejste fanoušky adventních trhů jako my a většina našich klientů. I pro vás máme víkend snů.

 

Pro dámy nejlepší nákupní outlet aréna Německa  a centrum Mnichova se stovkami obchodů s víc jak dobrými cenami. Pro pány (i malé kluky) v témže čase pořádná „chlapská“ zábava: Audi Ingolstadt, BMW Mnichov,…  a nakonec mnichovská pivnice při čekání na dámy (to už jen pro „velké“ kluky). Pochopitelně adventní trhy v bavorské metropoli. V neděli pro všechny největší evropské termálky v Erdingu. Při zájmu pánů je ještě můžeme dopoledne vyvézt na exkurzi do Allianz Arény (zatímco dámy budou relaxovat) —nejmodernější evropský fotbalový stadion, kde sídlí jeden z nejlepších  evropských  klubů Bayern München..a odpoledne relaxačka v poolbaru…..

 

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase B). Ingolstadtzážitkový program pro dámy i pro pány —vyberte si sami:
Outletové centrum Ingolstadt Village  —120 luxusních butiků světových značek se slevami až 60%. Naleznete tu jak německé značky (Escada, Luisa Cerano, Bogner,…), tak mezinárodní (Desigual, Lacoste, Calvin Klein, Converse, Gant, Guess, Pepe Jeans, North Face, Swarovski, …) NEBO Audi Forum —muzeum Audi —dějiny firmy od roku 1899 do současnosti. 120 exponátů. Potěšení pro všechny příznivce rychlých kol. Odpoledne adventní trhy v bavorské metropoli v Mnichově — centrum města a jeho pěší zóny nabízejí velký adventní trh, nepřeberné možnosti dalších nákupů v množství obchodních domů a obchodů. Například k nákupu dárků vyzývá nový třípatrový fan obchod klubu Bayern München (od dupaček v klubových barvách po originální dresy s možností nažehlení libovolného jména na počkání). V centru je několik pivnic a pivovárků — příjemné posezení pro pány. Nebo… Největší muzeum betlémů na světě. Muzeum BMW, kam vás odveze náš bus —ve zcela moderní budově na 5.000 m2 jsou k vidění všechny nejznámější modely aut a motorek značky BMW od minulosti do budoucnosti. Vedle muzea je BMW svět — prožitkové a výstavní centrum značky —sem přímo z vedlejší továrny přijíždí ročně 15 tisíc vozů, které si klienti přebírají se sklenkou šampaňského, ročně se sem přijde podívat na milión milovníků rychlých kol. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani vás čekají největší evropské termální lázně Erding, kde je například 26 tobogánů o délce 2 a půl kilometru či krásný bazén s umělými vlnami (voda 34 C) a s více než 300 palmovými stromy, které obklopují tyrkysově zbarvenou lagunu s mořskými vlnami.  V cca 15 hodin se vrátíme na adventní trh v Mnichově, kterým ve velkolepé show de proběhne na 500 čertů – krampusů v největším německém krampuslaufu. V případě zájmu alespoň deseti klientů zajedeme místo čertů do Allianz Arény či zájemce nějakým způsobem nablížíme. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
07.12. - 08.12.2019 3300 2500 Rezervovat

U tohoto zájezdu je mimořádná dětská cena (platí pro děti se 2 dospělými).

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

večeře v hotelu: 480 Kč
pokoj 1/1:500 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu