www.ckpermon.com

 Advent na Dunaji - úvod      Bavorská adventní klasika      Advent pro požitkáře      Advent v Pasově, na Dunaji a na Innu      Od Dunaje k Dunaji      Nejkrásnější advent v Horním Rakousku      Nejkrásnější advent (nejen) v Dolním Rakousku        Advent v zámcích a klášterech Horního a Dolního Rakouska     Vinařský advent      Adventní Vídeň pokaždé jinak      Adventní Videň s ubytováním přímo ve Vídni      Advent ve třech zemích                                                                                                            

BAVORSKÁ ADVENTNÍ KLASIKA 2019

s adventními trhy pod Hundertwasserovou věží v pivovaru, pod nejvyšší kostelní cihlovou věží na světě, před pasovským dómem, v zámku Thurn-Taxis, na starém městě v Regensburku,…. Regensburg, Pasov, a spousta zábavy nejen pro milovníky piva. Aneb dámy, na tento víkend s vámi rádi pojedou i vaše protějšky, které se normálně jet naadvent zdráhají. A dva mimořádné hudební zážitky v katedrálách.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A2, zpět po trase B). Cca v 10.30 hodin dojezd do Pasova - prohlídka města a adventní trhy před pasovským dómem. Jedno z největších světových muzeí skla s největší světovou sbírkou českého křišťálu. V poledne můžete navštívit malý koncert v dómu, kde uslyšíte hrát největší varhany světa. Odpoledne se můžete zúčastnit plavby lodí po Innu i Dunaji. Adventní trhy v Landshutu pod nejvyšší cihlovou kostelní věží na světě (131 m). Rodiště architekta Vladislavského sálu a jedny z nejkrásnějších bavorských adventních trhů. Nocleh v hotelu v okolí Regensburku.
2. den: Po bufetové snídani Regensburg (UNESCO). Adventní trhy naleznete po celém historickém centru města i v zámku Thurn-Taxis, což je vedle Windsoru největší dosud šlechtou obývaný zámek světa. Zájemci mohou zažít další úchvatný koncert v dómu. Římská brána, gotické výškové obytné věže, katedrála, středověký most, minipivovary,… Zájemci mohou v katedrále shlédnout ranní trénink bohoslužebních písní nejslavnějšího chlapeckého sboru světa Regensburger Domspatzen. Adventní trh v pivovaru Kuchlbauer pod Hundertwasserovou věží. V pivovaru je muzeum bavorské pivní kultury, největší sbírka pivních sklenic na světě, projekce da Vinciho Poslední večeř Páně v originální velikosti a hlavně věž a „křivý kostel“ architekta Hundertwassera. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
30.11. - 01.12.2019 3200 2560 Rezervovat
07.12. - 08.12.2019 3200 2560 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

večeře v hotelu: 480 Kč
pokoj 1/1:500 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč
Touroperátor: CK Permon

 Vytisknout stranu