www.ckpermon.com

RAKOUSKÁ VÁNOČNÍ ROMANCE 2023


Snový tradiční alpský advent a hotel s bazénem. V ceně zájezdu polopenze, projížďka saněmi taženými koňmi či večerní procházka s loučemi a svařeným vínem, také vstup do welness.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (z Prahy s nástupy po trase A na hraniční přechod Dolní Dvořiště, z Prahy 2 nástupní trasy do Českých Budějovic). Berchtesgaden – adventní trhy před zámkem pod majestátní horou Watzmann v bavorských Alpách. Zájemci mohou navštívit i solný důl. Dojezd do hotelu v Loferu a ubytování. Večeře a procházka s loučemi a svařeným vínem či punčem. Možnost využít hotelové wellness s bazénem a saunami.
2. den: Po bufetové snídani vás dopoledne čeká projížďka kočáry taženými koňmi, návštěva muzea betlémů v zámku Ritzen a odpoledne jedinečný adventní trh před bazilikou Mariakirchenthal, která je nejdůležitějším poutním místem Salcburska se sbírkou cca 1.200 votivních obrazů. Cca 2 kilometrová procházka zasněženým romantickým alpským lesem nebo rychlejší výjezd místními mikrobusy, které vám objednáme. Na konci vás u osvětlené baziliky přivítá vůně horkých pečených brambor, smažených kaštanů, mátového chleba a pomerančové ovocné kůry. Budete obdivovat láskyplně zdobené vánoční stromky u vchodu do Christkindlmarktu. Impozantní poutní kostel nabízí perfektní kulisu pro tento malý, ale krásný adventní trh. U otevřených ohňů se ohřejete a dolů můžete sjet třeba na saních. Návrat do Prahy kolem 22.30 hod. (ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
09.12. - 10.12.2023 5500 4400 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v krásném alpském hotelu 3* s bazénem a saunami, bufetovou snídani, servírovanou večeří, projížďku saněmi, vycházku s loučemi a svařeným vínem, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1: 800 Kč. Nabízíme i komplexní pojištění VZP v tarifech: 54 Kč –do 17 let, 76 Kč pro klienty 18 – 69 let, 200 Kč pro klienty 70+.

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu