www.ckpermon.com

ALPSKÝ ADVENT JAKO KDYSI 2022

Každý podvečer vás čeká nekomerční advent v alpské přírodě – vánoční cesta po pastvinách osvětlená loučemi či vánočně nasvětlená soutěska. V neděli se můžete celý den vyhřívat v termálních lázních s výhledem na zasněžené hory. Absolutní adventní klasika na konci neotřelého zájezdu – Ježíškovo město Štýr.  Hotel s polopenzí.


                                          Copyright: Österreich Werbung

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A – hraniční přechod Dolní Dvořiště). Adventní trh v zámku Hellbrunn – jeden z nejkrásnějších adventních trhů v Rakousku. Jedinečná adventní cesta ve Filzmoos. Romantika na jakou se nezapomíná. Advent v „alpské zasněžené noci“ bez komerce. Saněmi (kočáry) taženými koňmi či taxi mikrobusy vyjedete k usedlosti Unterhof, kde se ohřejete, dáte si svařák či čaj, poslechnete trubače a pak vyrazíte na okruh zimní přírodou osvětlený loučemi. Na trase je betlém v životní velikosti, přes zasněženou alpskou pastvinu a salaš Oberhofalm dojdete až k jezeru Almsee. Na trase potkáte jak svařené víno či punč, tak trubače, hornisty či divoké perchty a další překvapení. Toto jinde nezažijete. Ubytování, večeře a nocleh v prima hotelu 3* - pouze naše skupina.
2. den: Po bufetové snídani vás čeká procházka po venkovních betlémech, kterých je celkem  15 v RadstadtuWagrein a malé muzeum Tiché noci. Adventní trh v mohutné hradní pevnosti Hohenwerfen – jedinečné adventní trhy v naprosto malebném hradu u Salcburku, kde se natáčela celá řada filmů (třeba Kam orli nelétají – slavný válečný film s Richardem Burtonem a Clintem Eastwoodem či pohádka Juraje Jakubiska Pehavý Max a strašidlá s Bolkem Polívkou či J. Satínským). Přístup do hradu pěšky či pozemní lanovkou (obousměrná jízdenka 4 EUR). Po setmění vás čeká další adventní pecka, tentokrát osvětlená soutěska Talbachkalmm (vstupné 5 EUR). A u ní krásný malý adventní trh s lamami alpaka. Nocleh ve stejném hotelu.
3. den: Po bufetové snídani vás čeká koupání a relaxace v termálních lázních uprostřed hor – Grimming Therme v Bad Mitterndorfu. 3 vnitřní a 4 venkovní bazény s překrásným výhledem na masiv hory Grimming, což je nejvyšší samostatně položená hora v Alpách. Samostatná dětská číst s velkým tobogánem. Saunová vesnice se saunovým barem. Relaxační prostory na dvou poschodích. Celodenní vstup: 21 EUR. Nebo můžete alternativně vyrazit na zimní procházku, na běžky, na lyže, zajistit můžeme i projížďku saněmi taženými koňmi (nutné objednat předem). Jako tečku za zájezdem uděláme tradiční zastávku na adventním trhu ve Štýru, který patří k nejkrásnějším v Rakousku. Městu se říká „rakouské město Vánoc“ či „Ježíškovo město“. Návrat do Prahy kolem 22. hodiny (ostatní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
09.12. - 11.12.2022 5900 4720 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* s polopenzí (bufetové snídaně, servírované večeře), průvodce, pojištění CK proti úpadku. Lze udělat odpočet večeří.

Doplatky:

komplexní pojištění Allianz – rádi vám nabídneme nové pojištění, tarify zašleme.Vytisknout stranu