www.ckpermon.com

ADVENTNÍ PRODLOUŽENÉ VÍKENDY VE VÍDNI 2023

 

s hotelem 3* v centrální Vídni – proč nezajít v sobotu večer do světoznámé opery, na muzikál, na barokní koncert do Oranžérie zámku Schönbrunn, do prima restaurace, minipivovaru či se jen tak projít večerním městem,...


Copyright: Österreich Werbung/Vienna Slide (1. foto) a ÖW/Peter Burgstaller (2.foto)

Program zájezdu:

1.den:Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase J, trasa po dálnici D1). Před polednem příjezd do Vídně a základní prohlídka hlavních památek města s naší průvodkyní vč. prvního vašeho volna v centru města. Dojezd do hotelu na ubytování.

2. den: Po bufetové snídani vás čeká prohlídka zámku Schönbrunn, adventní trhy u zámku – cca 80 dekorovaných prodejních dřevěných bud. Odpoledne volno ve Vídni – adventní trhy, možnost prohlídky Státní opery, společné návštěvy největšího světového obchodu Swarovski,...
Adventní trhy ve Vídni:

  • Nejznámější vídeňské trhy jsou u radnice s 150 stánky
  • na náměstí Marie Terezie mezi Uměleckohistorickým a Přírodovědným muzeem se 70 stánky
  • starovídeňský trh na náměstí Freyung
  •  před slavným kostelem Karlskirche
  • u zámků Schönbrunn a Belvedere
  • před dómem svatého Štěpána
  •  nejoblíbenější trh místních Spittelberg
  • u Opery, u vídeňského kola v Prateru a další a další

3. den: Po bufetové snídani zámky Belvedere a jejich adventní trh v barokní zahradě za Horním Belvederem před nápadnou siluetou paláce letního sídla prince Evžena Savojského. Odpoledne centrum města s adventními trhy, kavárnami, muzei a galeriemi. Odjezd z Vídně kolem 17 hodiny. Návrat do Prahy kolem 21.30 hod. (ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu).
Program je rámcový a detailně bude upraven podle aktuálních otvíracích časů jednotlivých adventních trhů.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
17.11. - 19.11.2023 4800 3840 Rezervovat
24.11. - 26.11.2023 4800 3840 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let
.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu Gabriel 3* v centrální Vídni s bufetovými snídaněmi, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1: 1.800 Kč

Komplexní pojištění od VZP v tarifech: 84 Kč (do 17 let). 114 Kč (klienti 18 – 69 let). 300 Kč (klienti 70+).


Váš hotel: Rodinný hotel Garten- & Kunsthotel GABRIEL 3* - centrální a útulný
V bezprostřední blízkosti hotelu naleznete dva spoje metra (stanice U3 Schlachthausgasse a Kardinal-Nagl Platz) nebo autobusovou linku 74a, která vás doveze přímo a rychle do centra Vídně. Ubytováni budete tedy jen, co by kamenem dohodil od hlavních památek na náměstí Stephansplatz, či od pěších ulic Kärtner Straße a Graben, stejně jako od módní nákupní ulice Mariahilferstraße. Zámek Schönbrunn je také snadno dostupný, ale sem i do centra vás vždy popoveze náš bus, to jen jako inforamce když budete chtít někam vyrazit večer či si udělat svůj vlastní vídeňský program s pomocí místní MHD. Například tramvajová linka 18 v bezprostřední blízkosti hotelu vás ve velmi krátké době doveze k paláci Belvedere. Není tedy opravdu problém si udělat zcela individuální program. Rodinný Hotel je provozován s velkým důrazem na detail a čeká na vás s pohodlnými a prostornými pokoji. V roce 2019 byly všechny pokoje jemně zrekonstruovány nebo vymalovány a vybaveny novými koberci a závěsy. Jedinečné v celém Rakousku – všechny pokoje i ostatní prostory hotelu jsou vybaveny uměleckými kopiemi obrazů Gustava Klimta – obrazů je celkem 78. Ulice Landstrasser Hauptstrasse, na které se Garten- & Kunsthotel Gabriel nachází, je nádherná nákupní ulice se svými kostely, velmi krásnými a zachovalými fasádami starých budov či nákupními centry „Wien Mitte The Mall“. Končí na Starém městě.


Vytisknout stranu