www.ckpermon.com

 Advent v histotrických městech - úvod      Advent ve středověkých městech Bavorska      Bavorský Sen v bílém      Adventní metropole a kuriozity (Německo)        VIP víkend nejkrásnějšího německého adventu a relaxace v termálech     Parním vlakem na čerty (Rakousko)      Advent v městech Harzu (Německo)      Advent s Martinem Lutherem (Německo)      Advent v Sasku      Nostalgická adventní cesta do NDR      Adventní Wroclaw a nejkrásnější lužické adventní trhy      Advent v hanzovních městech        Advent na Moravě s výletem na Slovensko       Advent na Moravě       Jihočeský advent s návštěvou Rakouska       Ježíškovo město a čerti v Grazu                                                           

ADVENT V HANZOVNÍCH MĚSTECH 2019

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v cca 6.00 hodin. Hannover – adventní trhy před středověkým kostelem Marktkirche. Brémy - město pohádkových muzikantů“ - kromě zajímavé legendy o brémských muzikantech (osel, pes, kočka a kohout) objevíte nádherné historické centrum města (UNESCO): náměstí Markt s radnicí, honosnými měšťanskými domy, vydlážděným Hanzovním křížem a sochou rytíře Rolanda (z roku 1404). V těsné blízkosti náměstí je brémský dóm St. Petri, který postavili arcibiskupové ve 13. století jako symbol absolutní církevní moci. Adventní trh na tomto náměstí je právem považován za jeden z nejkrásnějších v Německu – 187 stánků voní svařeným vínem, perníčky a pralinkami. Odjezd na ubytování.
2. den: Po snídani odjezd do Hamburku - prohlídka města začíná v přístavu St. Pauli a nedaleké „hříšné čtvrti“ kolem ulice Reeperbahn, kde začínali svou kariéru The Beatles; přejezd do centra města: Radniční náměstí. Volný čas na návštěvu vánočních trhů: začněte třeba na adventním trhu u kostela sv. Petra, který připomíná dřevěnou adventní vesničku. Poté si projděte vánoční trh před radnicí, kde jsou k mání tyrolské betlémy, norimberské perníčky a lužická keramika. A na závěr navštivte adventní trh „s nádechem luxusu“ na břehu jezera Alster. Odjezd do ČR v podvečerních hodinách. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
07.12. - 08.12.2019 3400 2720 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1x nocleh v hotelu 3* se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.


Zájezd ve spolupráci s partnerskou CK.Vytisknout stranu