www.ckpermon.com

 Advent v histotrických městech - úvod      Advent ve středověkých městech Bavorska      Bavorský Sen v bílém      Adventní metropole a kuriozity (Německo)        VIP víkend nejkrásnějšího německého adventu a relaxace v termálech     Parním vlakem na čerty (Rakousko)      Advent v městech Harzu (Německo)      Advent s Martinem Lutherem (Německo)      Advent v Sasku      Nostalgická adventní cesta do NDR      Adventní Wroclaw a nejkrásnější lužické adventní trhy      Advent v hanzovních městech        Advent na Moravě s výletem na Slovensko       Advent na Moravě       Jihočeský advent s návštěvou Rakouska       Ježíškovo město a čerti v Grazu                                                           

ADVENTNÍ WROCLAW A NEJKRÁSNĚJŠÍ LUŽICKÉ ADVENTNÍ TRHY 2019


Advent v nejkrásnějším historickém městě Polska v kombinaci s top adventními trhy v lužických městech – parádní víkend v historických městech, dvou zemí a dvou kultur. A letos levněji než loni, a přesto bude váš nocleh přímo ve královském městě Wroclaw.

Podle našeho mínění nejkrásnější polské historické město, které za panování Karla IV. dostalo množství privilégií a bylo v této době druhým největším městem Českého království, které krásou a bohatstvím předčilo jen sídlo císaře - Praha. Město nabízí nepřeberné množství historických a církevních památek, moderní architekturu (UNESCO), obří panorama, skvělý africký svět v místní zoo, vyhlídku z nejvyšší polské budovy (5 minut pěšky od vašeho hotelu), největší polský akvapark (hned vedle vašeho hotelu), moderní nákupní centra (to nejnovější je 5 minut pěšky od vašeho hotelu), vynikající restaurace či minipivovary. Tip pro mladé duchem i věkem: Ve městě jsou desítky tisíc univerzitních studentů a díky tomu je zde velké množství příjemných kaváren či barů. Zájemcům můžeme nabídnout kromě našeho fundovaného průvodce i služby skvělého česky mluvícího místního průvodce, který vám ukáže město do detailu na jakékoliv téma.

 


Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa za Prahou s nástupy po trase K). Před polednem dojezd do Wroclawi. Wroclaw – prohlídka historického centra města – Rynek – obrovské náměstí, které je považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě, obklopují bohaté měšťanské domy, uprostřed je goticko-renesanční radnice. Tzv. Jatki, domy Jeníček a Mařenka,…Univerzita – obrovský barokní komplex – prohlídka auly, Turmský, domský, „církevní“… ostrov aneb prohlídka malého Vatikánu- nejstarší část města, Prohlídka katerdály sv. Jana Křtitele, kostela sv. Kříže i dalších památek vč. největší sochy sv. Jana Nepomuckého na světě. Volno k vychutnání překrásných adventních trhů či k nákupům.procházkám,… Kdokoliv si může v sobotu udělat svůj individuální program.
2.den:Po bufetové snídani  výjezd na vyhlídku nejvyššího polského mrakodrapu event. Afrikárium – skvělý moderní pavilon ve vratislavské zoo – 1 km dlouhá stezka vás provede 5 africkými krajinami – velkolepé vodopády, pod kterými se koupají hroši, skleněným tunelem pod hladinou Červeného moře, džunglí Konga,…Odpoledne nejkrásnější adventní trhy ve městech Lužice – Bautzen a Görlitz. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
30.11. - 01.12.2019 2900 2320 Rezervovat
07.12. - 08.12.2019 2900 2320 Rezervovat
14.12. - 15.12.2019 2900 2320 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

 

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu kategorie 3* s bufetovou snídaní ve Wroclawi, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Příplatky:

pokoj 1/1: 400 Kč
večeře v hotelu: 480 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

 

Víte, že  existuje zpráva o adventním trhu v Budyšíně v roce 1384? 

 


Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu