www.ckpermon.com

 Advent v Alpách - úvod      První advent v Salcburku      Advent "doktora z hor"      Advent v Salcburku s největším průvodem čertů na světě ve Schladmingu        Čerti a Solná komora     Čerti z Karibiku      Mozartovy Vánoce v Salcburku a jeho okolí      Advent v Salcburku a Berchtesgadenu      Jezerní advent v Solné komoře      Horský advent v bavorských Alpách      Advent ve štýrských horách a v Ježískově městě      Nejkrásnější tyrolský advent      Rakouská vánoční romance        Rattenberg a Salcburk - zázrak rakouského adventu       Netradiční adventní trhy (Rakousko, Německo)       Čerti ze Solné komory                                                                                                                                                                                                                           

HORSKÝ ADVENT V BAVORSKÝCH ALPÁCH 2019

 

Pravděpodobně nejvýše položený adventní trh na světě v nadmořské výšce 1.657 m, adventní trh na ostrově, adventní trh ve městě soli Bad Reichenhall.

Adventní trh o 67 m výš než měří Sněžka a adventní trh uprostřed jezera.


Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Advent na jezeře Chiemseeplavba lodí na dva ostrovy - Herrenchiesee – prohlídka zámku Ludvíka II., zvaného německé Versailles a Fraueninsel s adventním trhem v klášteře i na březích ostrova. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani originální adventní trh v biathlonovém středisku Ruhpoldingna hoře Rauschberg ve výšce 1.670 m nad mořem. Na trh vyjedeme lanovkou. Kromě adventních stánků, živé hudby a selských pochutin daleké výhledy na rakouské hory, jezero Chiemsee a několik menších jezer. Podíváte se i na slavný biathlonový stadion. Adventní trh v Bad Reichenhall, kde budete mít i čas dojít se po adventích trzích v horách pěkně ohřát do  termálních lázní se slanou vodou Rupertus Theme (voda 32 – 40 C). Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
07.12. - 08.12.2019 3400 2720 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3*s bufetovou snídaní, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 400 Kč
večeře v hotelu: 490 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu