www.ckpermon.com

 Advent v Alpách - úvod      První advent v Salcburku      Advent "doktora z hor"      Advent v Salcburku s největším průvodem čertů na světě ve Schladmingu        Čerti a Solná komora     Čerti z Karibiku      Mozartovy Vánoce v Salcburku a jeho okolí      Advent v Salcburku a Berchtesgadenu      Jezerní advent v Solné komoře      Horský advent v bavorských Alpách      Advent ve štýrských horách a v Ježískově městě      Nejkrásnější tyrolský advent      Rakouská vánoční romance        Rattenberg a Salcburk - zázrak rakouského adventu       Netradiční adventní trhy (Rakousko, Německo)       Čerti ze Solné komory                                                                                                                                                                                                                           

MOZARTOVY VÁNOCE V SALCBURKU A JEHO OKOLÍ 2019

Adventní stálice s překrásnými adventními trhy u jezera, u zámků či v hradech.

Víkendový zájezd, který jezdíme již 20 let, s největšími adventními peckami v Salcburku i v jeho okolí. S tímhle zájezdem se rozhodně nespletete.


Program zájezdu:

1. den:Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Adventní trhy v Salcburku – snad nejkrásnější adventní trhy v Evropě na všech náměstích kolem dómu, před zámkem Mirabell, v pevnosti Hohensalzberg i na dalších místech starého města. Vánoční muzeum, výstavy betlémů, malé muzeum Tiché noci.  Adventní trhy v zámku Hellbrunn a v hradní pevnosti Hohenwerfen aneb dva nejkrásnější adventní trhy v okolí Salcburku. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani vás čekají kouzelné adventní trhy v malebné přírodě jezera Wolfgangsee. Adventní trhy ve Stroblu s výstavou betlémů, živým betlémem či částí trhu na molu, ve Svatém Wolfgangu s 19 m vysokou plovoucí lucernou, s fantastickými oltáři, s jízdami kočáry taženými koňmi, s možností výjezdu zubačkou na vyhlídku a s trhem přímo u jezera.  A konečné adventní trhy v St. Gilgenu ve znamení obřích svící, které vás přivedou od přístavu až k trhu, možnost výjezdu lanovkou k betlému či klasickou plavba výletní lodí, kterou by neměl nikdo vynechat… Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
30.11. - 01.12.2019 3250 2600 Rezervovat
07.12. - 08.12.2019 3250 2600 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 500 Kč
večeře v hotelu: 480 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.Zaujal Vás tento zájezd, chcete se dozvědět více?

Salcburský dóm
Salcburská pevnost Hohensalzberg
Město Salcburk
Christkindlmarkt Salcburk
Advent na Wolfgangsee
Jak se dělá slavný salcburský dezert Salcburger Nockerln


Touroperátor: CK Permon

 

 Vytisknout stranu