www.ckpermon.com

 Advent v Alpách - úvod      První advent v Salcburku      Advent "doktora z hor"      Advent v Salcburku s největším průvodem čertů na světě ve Schladmingu        Čerti a Solná komora     Čerti z Karibiku      Mozartovy Vánoce v Salcburku a jeho okolí      Advent v Salcburku a Berchtesgadenu      Jezerní advent v Solné komoře      Horský advent v bavorských Alpách      Advent ve štýrských horách a v Ježískově městě      Nejkrásnější tyrolský advent      Rakouská vánoční romance        Rattenberg a Salcburk - zázrak rakouského adventu       Netradiční adventní trhy (Rakousko, Německo)       Čerti ze Solné komory                                                                                                                                                                                                                           

ADVENT V SALCBURKU S NEJVĚTŠÍM PRŮVODEM ČERTŮ NA SVĚTĚ 2019

VIP zájezd s noclehem v hotelu přímo na trase čertů ve Schladmingu. Vy nikam nemusíte odjíždět, vy nemusíte „klepat kosu“, vy můžete na průvod koukat z baru, z terasy u sauny a třeba v županu, od zářičů před hotelem,… 100 metrů máte na aprés krampus párty v největší alpské párty chatě…A neděle? Procházka v ledovci i na ledovci zakončená koupáním v 34 C horké vodě ve venkovních bazénech….
Výhodou je skvělé bydlení, nevýhodou pak vyšší cena zájezdu. Za ten komfort to ale určitě stojí.Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase A). Kolem  poledne vás čeká adventní Salcburk. Podle prestižních časopisů jedno z deseti nejkrásnějších adventních míst na světě. Kromě obligátní prohlídky, kterou můžete či nemusíte, s naším průvodcem absolvovat si užijete překrásně vyzdobeného historického centra (UNESCO) a  salcburských adventních trhů, které jsou na všech náměstích kolem dómu, v pevnosti Hohensazberg či u zámků Mirabell a Hellberunn. Zájemci o historii Tiché noci mohou navštívit salcburský dům Josefa Mohra.
Klasikou jsou rodný dům Mozarta, nákup Mozartových čokoládových kuliček (originální naleznete pouze zde), ochutnávka salcburské sladké speciality – nadýchaných nocků v podobě salcburských kopců, cesta barokem po stopách biskupů atd. Ve městě jste celé odpoledne a na vše máte dostatek času. V cca 17 hodin dojezd do hotelu 3* ve Schladmingu u stanice lanovky Planai. Možnost navštívit sauny. Budeme nabízet večeři (live cooking). Největší show čertů na světě končí či začíná přímo u našeho hotelu. Pro kvalitu představení jednotlivých skupin je počet čertů omezen na 800.
2. den:  Po bohaté bufetové snídani výjezd lanovkou na Dachstein – ledový palác, vyhlídkové platformy Schody do nikam, visutý most a sky walk. Pouze při příznivém počasí. Výjezd silnicí k lanovce je možný pouze, když bude upraven stav vozovky. Pokud ne, tak z bezpečnostních důvodů autokar nemůže vyjet a místo Dachsteinu bude výjezd  lanovkou na Planai k vyhlídkové restauraci Schafalm. Alternativně vám můžeme zajistit projížďku kočárem  či saněmi (opět podle stavu sněhové pokrývky) taženým koňmi v Ramsau. Odpoledne koupání v alpských termálních lázních Grimming Thermen v Bad Mitterndorf s vodou teplou až 36 C. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
23.11. - 24.11.2019 3900 3120 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu3* ve Schladmingu s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

večeře v hotelu: 660 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

Valutové vybavení:

Dachstein, vstup na krampuslauf, termálky – cca 60 EUR. Na krampuslauf budeme nabízet vstupenku v Kč za zvýhodněnou cenu.Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu