www.ckpermon.com

 Květinové jarní Holandsko      Císařovy nové zahrady a Narcisový festival v Solné komoře      Zahrady Rakouska a ráj orchidejí v Kalkalpen      Slavnost ruží v Badenu a Schönbrunn      Zahradnický ráj                                            

SLAVNOST RŮŽÍ V BADENU A SCHONBRUNN 2015

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy ráno, dle dohody a aktuální situace Pardubice, Poděbrady, Hradec Králové, Litomyšl, Svitavy, Vysoké Mýto a Brno, Dolní Rakousko.  Laxenburg -  prohlídka zámku - v minulosti oblíbené sídlo císařské rodiny, působivý vodní hrad Franzensburg na ostrově, kde měl líbánky císař František Josef, rozsáhlý zámecký park s působivou zahradní architekturou, pavilóny, umělé jeskyně, chrámy, středověce vyhlížející turnajový dvorec, možnost půjčení loďky, projížďky na ponících či ochutnávek specialit gastronomie, odpoledne oblíbené lázeňské město Baden u Vídně zvané město růží, Doblhoffpark, návštěva největšího rozária v Rakousku – na 600 druhů růží, každoroční Slavnost růží v lázních Baden – potěšení pro všechny smysly, hudba, prohlídka města - Císařský dům, radnice, lázně Frauenbad, Beethovenův dům, variantně návštěva Římských termálních lázní, koupání a wellness pod největší visutou skleněnou střechou Evropy, léčivá sirnatá voda, úžasný areál se saunami a bazény nebo lázeňské koupaliště s minerální vodou Thermalstrandbad.
2. den: Jezerní jeskyně Seegrotte v Hinterbrühlu s největším podzemním jezerem Evropy, členité jeskynní systémy chodeb, krápníkových hal, romantická plavba po jezeře. Zámek Schönbrunn, jedno z hlavních sídel císařského rodu Habsburků (UNESCO), prohlídka interiérů, rozsáhlé zahrady (labyrint se znameními zvěrokruhu, gloriet s vyhlídkou, rozárium, oranžerie, jezírka, fontány, pro zájemce i muzeum kočárů, dále návštěva nejstarší zoologické zahrady na světě - přes 500 živočišných druhů - od tygra sibiřského přes hrochy obojživelné, slona afrického až po koalu, pandu velkou či hrbatku drsnou, narodil se zde první slon v zajetí, návrat do Prahy před půlnocí.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
06.06. - 07.06.2015 2590 - Rezervovat

Cena zahrnuje:

doprava autobusem, 1x hotel se snídaní (2-3lůžkové pokoje s příslušenstvím), průvodce

 

Příplatky:

500 Kč - jednolůžkový pokoj, 84 Kč komplexní pojištění

 

Zájezd ve spolupráci s partnerskou CK.

 Vytisknout stranu