www.ckpermon.com

NEJVĚTŠÍ KVĚTINOVÉ KORZO V RAKOUSKU, TYROLSKÝ „FJORD“ A NEJKRÁSNĚJŠÍ TYROLSKÝ VÝHLED 2016

 

Půvabný letní víkend s návštěvou největšího rakouského květinového korza, s plavbou po největším tyrolském jezeře Achensee a s výjezdem na nejkrásnější tyrolskou vyhlídku.

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Největší a nejkrásnější tyrolské jezero Achensee – je hluboké 133 m a jeho voda má kvalitu pitné vody – viditelnost je 10 metrů. Jezero má tvar norského fj ordu. Čeká vás plavba, můžete si dopřát i jízdu jedinečnou úzkokolejnou zubačkou z Jenbachu k jezeru, která jezdí od roku 1899. Vynechat by se neměla lanovka na Rofan – krásné výhledy na jezero, pro odvážlivce fl ying fox – let střemhlav dolů. Možnost koupání v jezeře. Program si můžete udělat podle svého. Nocleh v hotelu v oblasti.
2.den: Po bufetové snídani vás čeká výjezd lanovkou na „nejkrásnější vyhlídku“ Tyrolska, jak se říká vrcholu Hohe Salve v Kitzbühelských Alpách. Z výšky 1.829 m je impozantní výhled na vrcholky Alp v Tyrolsku: Großglockner, Großvenediger, pohoří Vysoké Taury (HoheTauern) s 70 třítisícovkami , na masívy Rofangebirge a Wilder Kaiser. Na vrcholu je nejvýše položený poutní kostel v Rakousku. Kruhový rozhled na rakouské hory vás jistě potěší. Odpoledne už si pak užijete na květinovém korzu s cca 50 vozy, které vezou sochy z desetitisíců květů jiřin. Návrat do Prahy kolem 22. hodiny.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
27.08. - 28.08.2016 2950 2360 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu se snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

480 Kč – večeře, 1/1 - 450 Kč, komplexní pojištění Allianz 132 Kč, nad 70 let 264 Kč.

 

Galerie - Jezero Achensee

Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achensee Ilustrační obrázek - achenseeTouroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu