www.ckpermon.com

 Narcisový festival v Solné komoře                                                    

NARCISOVÝ FESTIVAL V SOLNÉ KOMOŘEJezdíme od roku 1992 !!!


Tradiční exkluzivní nabídka naší kanceláře na největší alpský festival narcisů. Během programu uvidíte květinové autokorzo s vozy, které jsou vyzdobeny tisíci květů divokých narcisů. Uvidíte např. slona v životní velikosti (z narcisů), zámek, velblouda či cokoliv na co přijde fantazie místních lidí, kteří tráví týden před vlastní akcí dlouhé hodiny výrobou a výzdobou alegorických výjevů z narcisů. Uvidíte i narcisovou louku, což je pastva nejen pro oči, ale zejména pro čichové buňky. Opět máme na nedělní odpoledne nový program – pobyt v Bad Ischlu s doporučením na fantastické nové termální bazény…. nebo Císařská vila, městečko, lanovka,….


ilustrační foto

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hod. Alpské narcisové louky v údolí Almtal, jezero Almsee pod hřebenem pohoří Totes Gebirge - procházka panenskou přírodou. Jezera Traunsee a Attersee. Nocleh v hotelu ***.
2. den: Dopoledne Narcisové autokorzo - krojovaný průvod, kapely, autoveteráni, alegorické vozy s obřími sochami z desetitisíců divokých narcisů. Návštěva alpské zahrádky - desítky druhů alpínek v květu.
Odpoledne máte na výběr:
1) St. Wolfgang - pro zájemce výjezd více než 100 let starou ozubnicovou dráhou o 1000 m výše nad jezero Wolfgangsee - na vrchol Schafberg (1782 m). Z vrcholu je výhled na nejkrásnější jezera Solné Komory vč. největšího rakouského alpského jezera Attersee dlouhého 20 km, na velká jezera Mondsee a Wolfgangsee a na řadu jezer menších. 2) Bad Ischl - termálky - vnitřní bazén s masážními lehátky, obří whirlpool se solnými parními vývěry, venkovní bazén, divoký kanál v zahradě,…… nebo městečko Bad Ischl Návrat do Prahy do půlnoci.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
31.05. - 01.06.2014 2990 2392 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.
SLEVA 10% při včasné rezervaci do 15. ledna 2014

Cena zahrnuje:

dopravu, ubytování v hotelu *** vč. snídaně, průvodce, vstupenku na festival (v ceně cca 12 EUR), pojištění proti úpadku.

Příplatek:

večeře: 450 Kč
pokoj 1/1: 300 Kč.

Odjezdová místa: TRASA A


Zaujal Vás tento zájezd, chcete se dozvědět více?
Schafberg Solná komora
Narciskový festival Bad Ausee
Výlet zubačkou na Schafberg

Katalog ve formátu pdf, zájezd str. 65

Víte, že
největší socha je z 30 tisíc květů narcisů?
Víte, že na trhání a výzdobě spolupracuje 3000 lidí?
Víte, že se trhání a průvodu účastní 650 dětí?
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu