www.ckpermon.com

 Víkendová plavba po nejkrásnějších alpských jezerech i centrem Salcburku      Plavba údolím Wachau (UNESCO)      Plavba na Dunaji      Plavba údolím rýnských hradů      Nejkrásnější bavorská jezera                                            

VÍKENDOVÁ PLAVBA PO NEJKRÁSNĚJŠÍCH ALPSKÝCH JEZERECH I CENTREM SALCBURKU 2015

NOVINKA


s největší alpským květinovým korzem

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin do Solné Komory. První plavba nejstarším uhelným kolesovým parníkem na světě, který je dosud v provozu a který se jmenuje Gisela podle dcery císaře Františka Josefa I. Parník měl první zkušební jízdu dne 24. září 1871. Parní stroj byl vyroben v Praze a funguje dodnes („zlaté české ručičiky“). Pojedeme z náměstí v Gmundenu po Traunském jezeře na vodní zámek Orth. Druhá plavba bude úplně jiná - motorovou pramicí pod vodopády, které spadají do tajemného jezera Töplitzsee, kde jsou potopeny německé poklady, možná i Jantarová komnata…Nocleh v hotel kategorie 3*.
2. den: Po bohaté bufetové snídani a prohlídce biskupského zámku v Hellbrunnu s unikátními vodními hrátkami v zahradách i v zahradních pavilonech vás čeká další zcela originální plavba speciální lodí s velmi nízkým ponorem po divoké horské řece Salzach ze zámku až do centra Salcburku. Na konci plavby tančí loď v rytmu vídeňského valčíku, aniž by jí někdo řídil. Odpolední 4. plavba - v nejkrásnější části bavorských Alp - v úchvatné přírodě jezera Königssee v národním parku Berchtesgaden až k zadnímu jezeru Obersee, kam spadá nejvyšší německý vodopád. Překrásná příroda. Kteroukoliv plavbu si můžete nahradit procházkou v malebné přírodě či kavárnou. Skoro by to, ale byla škoda. Návrat do Prahy do půlnoci.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
13.06. - 14.06.2015 3000 2400 Rezervovat
03.10. - 04.10.2015 3000 2400 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1x nocleh s bufetovou snídaní v hotelu***, průvodce, pojištění proti úpadku.

Příplatek:

kompletní pojištění Allianz 132 Kč, nad 70 let 264 Kč.
pokoj 1/1: 450 Kč


Odjezdová místa: TRASA AKatalog ve formátu pdf, zájezd str. 92

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu