www.ckpermon.com

VELIKONOČNÍ KAŠNY A KLENOTY NĚMECKÉ ARCHITEKTURY

 

NOVINKA

Klidný velikonoční zájezd do Bavorska vám ukáže tradice tzv. Velikonočních kašen - unikátní tradice v oblasti tzv. Franckého Švýcarska - na 300 kašen je zdobeno kraslicemi, ta největší je zapsaná v Guinessově knize rekordů a je na ní 12 tisíc kraslic. Wellness hotel ***superiore s venkovním i vnitřním bazénem, večeře formou bufetu, nápoje jsou v ceně. Historická města Bamberg, Rothenburg a Würzburg, den v lázních Bad Kissingen s možností koupání v termálních bazénech.Velikonoční kašna - Heiligenstadt

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Bamberg (UNESCO) - prohlídka historického města, kterému se říká malá Praha - pro svůj most, uličky, hrad na kopci…. Jedno z nejzachovalejších historických měst Německa (UNESCO) v poloze na několika kopcích nad řekou, uprostřed které je radnice,…. Dómské náměstí s Císařským dómem - nejvýznamnější německé pozdně románské a gotické plastiky, renesanční Starý zámek, barokní Nový zámek, desítky kostelů a kaplí, stovky měšťanských většinou hrázděných domů, místní černé "kouřové pivo", radnice uprostřed řeky, půvabné "malé Benátky". Würzburg (UNESCO) - zámek s nejkrásnějším barokním schodištěm na světě, zámecká zahrada. Dojezd na ubytování do nejznámějších německých lázní Bad Kissingen - hotel *** superiore s wellness, které máte v ceně zájezdu. Večeře - bufet - v ceně včetně nápojů.
2.den: Relaxace v lázních Bad Kissingen - doporučujeme termální areál Kiss Salis ( podrobný popis naleznete na str.40), hotelové wellness vám je rovněž bezplatně k dispozici, lázeňské parky a kolonády,… 3.den: Prohlídka nejzachovalejšího středověkého města v Německu - Rothenburgu, které je celé obehnáno hradbami s řadou bran a bašt. Muzeum Vánoc. Už ve městě uvidíte tzv. Velikonoční kašny, další shlédnete například v Heiligenstadtu či dalších městečkách. Návrat do Prahy do půlnoci.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
19.04. - 21.04.2014 nerealizováno - Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2x hotel***+ , 2x polopenzi včetně nápojů, využití wellness hotelu, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

800 Kč - pokoj 1/1

Ubytování:

2x hotel*** superiore s venkovním i vnitřním bazénem

Odjezdová místa: TRASA B

Katalog ve formátu pdf, zájezd str. 63


VÁŠ HOTEL *** SUPERIORE V NEJSLAVNĚJŠÍCH NĚMECKÝCH LÁZNÍCH BAD KISSINGEN

s velkým vlastním wellness centrem, vnitřní i venkovní bazén pro naše klienty až do 22 hodin. Pokoje velké 40 m2 se sprchou a WC, mnohdy i malým kuchyňským koutem, balkon či terasa10 m2 s výhledem do parku. Vlastní vodní svět (v ceně) - venkovní bazén ( je otevřen pouze při příznivém počasí ), vnitřní areál - v bazénu je ostrovní jeskyně s vodopádem a hrou světel - jako v tropickém oceánu, vodní atrakce - masážní vodní lehátka, vířivky, vodní fontány,….. Pohoda jak u moře do 22 hodin večer a od 7 hodin ráno, voda 27 - 29°C. Sauny jsou pro naše klienty rovněž otevřeny do 22 hodin.
- Bohaté bufetové snídaně se šampaňským
- 2 restaurace, obvykle zajišťujeme večeři při svíčkách
- večeře - bohatý bufet včetně polévek a salátů
- Vinárna se skvělými franckými víny
- Coctail Bar s krbem
- Piazzetta s tancem každý den
- Kryté squashové kurty i tenisové kurty fitness,welness, kuželky, kulečník, ….
Pro firmy - plně vybavené kongresové prostory !!!!

 


Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu