www.ckpermon.com

 Květinové jarní Holandsko      Císařovy nové zahrady a Narcisový festival v Solné komoře      Zahrady Rakouska a ráj orchidejí v Kalkalpen      Slavnost ruží v Badenu a Schönbrunn      Zahradnický ráj                                            

KVĚTINOVÉ JARNÍ HOLANDSKO 2015


aneb to nejlepší z Holandska i z květin, vřele doporučujeme, kvalitní ubytování.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy večer.
2. den: Aalsmeer - největší květinová burza na světě. Jarní květinový park Keukenhof - překrásná zahrada rozkládající se na 32 ha se 100 druhy tulipánů a množstvím jiných květin. Leiden (rodiště Rembrandta): procházka městem a návštěva univerzitní zahrady Hortus Botanicus. Cestou na ubytování do Bergenu projedeme nejznámějším krajem tulipánů v oblasti kolem Haarlemu.
3. den: Alkmaar - tradiční sýrový trh (nenapodobitelná atmosféra starých sýrových tradic), skanzen holandské vesnice Buitenmuseum v Enkhuizenu, rybářská vesnice Volendam, ochutnáme čerstvý domácí sýr na soukromé farmě Alida Hoeve.
4. den: Noordwijk - Květinové korzo - světoznámý průvod alegorických vozů vyzdobených květinami. Amsterdam - brusírna diamantů, náměstí Dam s královským palácem, projedeme se lodí po starých městských grachtech, možnost nákupu květin na tzv. „Plovoucím“ květinovém trhu“, popř. zvolíte individuální program (možnost návštěvy muzea Vincenta van Gogha, Rijksmuzea, domu Anny Frankové, ev. muzea voskových figurín Madame Tussauds). Večer odjezd do ČR.
5. den: Návrat do ČR dopoledne.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
22.04. - 26.04.2015 6890 - Rezervovat

Slevy:

osoba na 3. a 4. lůžku: 500 Kč

Cena zahrnuje:

dopravu, 2x nocleh v hotelu *** s bufetovou snídaní, pojištění proti úpadku

Příplatek:

komplexní cestovní pojištění: 185 Kč
projížďka lodí po grachtech v Amsterdamu: 200 Kč
večeře: 390 Kč/os./den (lze objednat 1-2 večeře)
pokoj 1/1: 990 KčKatalog ve formátu pdf, zájezd str. 96Zájezd ve spolupráci s partnerskou CK.

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu