www.ckpermon.com

VELIKONOČNÍ BUDAPEŠŤ A TERMÁLNÍ LÁZNĚProgram zájezdu:

1. den:Odjezd z Prahy před půlnocí.
2. den: Budapešť, historická část Pešť, tržnice – ráj gastronomických suvenýrů, slavnostní atmosféra velikonočních trhů na Váci útca, veselice na Vöröstarty tér, slavná Gerbeaud cukrárna, fakult. koupel v lázních Széchényi, Városliget a náměstí Hrdinů, variantně ZOO, Vidámpark nebo Galerie krásných umění, ubytování a večeře.
3. den: Budapešť, římské město Aquincum exteriéry, historická část Budín: okružní jízda městem, hradní čtvrť, Rybářská bašta, Matyášův chrám, palác, koupání v luxusních termálních lázních hotelu Gellért či individuálně v jiných lázních nebo dle výběru galerie a muzea, večeře v hradní restauraci, vyhlídka z vrchu Gellért na osvětlenou Budapešť.
4. den: celodenní pobyt ve skanzenu v Szentendre, velikonoční veselice. památky a zvyky srbské kultury a umělecké městečko, největší muzeum pod širým nebem, 5 typických vesnic z celého Maďarska, odpoledne odjezd Dunajským ohybem kolem Visegradu, zastávka v Ostřihomi, návrat do půlnoci.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
18.04. - 21.04.2014 4890 - Rezervovat

Cena zahrnuje:

dopravu, 2x hotel***, 2x polopenzi, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Příplatek:

pokoj 1/1: 800 Kč
komplexní pojištění: 112 Kč

Ubytování:

2x hotel*** na severním okraji Budapešti u Aquinca v blízkosti Dunaje, 2lůžkové pokoj s příslušenstvím (sprcha, WC) na pokoji.

Katalog ve formátu pdf, zájezd str. 63

Zájezd ve spolupráci s partnerskou CK.
Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu