www.ckpermon.com

 Mořský park Laguna      Velikonoční kašny      Budapešť, lázně a Velikonoce ve skanzenu Szentendre      Benátky a ostrovy na Velikonoce      Holandsko, Velikonoce v zemi tulipánů      Florencie, perla renesance a velikonoční slavnost ohňů                                                    

Untitled Document

VELIKONOČNÍ KAŠNY 2016


Velikonoce a Vánoce ještě jednou...


Užijte si ještě jednou Velikonoce i Vánoce v jediném víkendu. Tradice tzv. Velikonočních kašen v bavorském Franském Švýcarsku je stará cca 100 let. Několik set obcí a měst zdobí své kašny, studánky i prameny věnci a girlandami ze stovek, někdy až tisíců kraslic, které se přípravu jí týden před velikonočními svátky a které jsou k vidění dalších 14 dní, můžeme vám tak nabídnou velikonoční víkend…týden po velikonocích…K tomu celoroční Vánoce v Rothenburgu a prima dubnový víkend je na světě. Průměrná velikonoční kašna má 80 metrů girland s 1.800 – 2.000 kraslicemi.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin. Největší velikonoční kašna na světě, která má zápis i v Guinessově rekordů, se nachází v obci Bieberbach a zdobí ji 11 tisíc kraslic z vajíček slepičích, kachních i husích,…. Velikonoční kašna v malebné obci Pottenstein. Forchheim – městečko s jednou z nejkrásnějších hrázděných radnic a jednou z nejkrásnějších  velikonočních  kašen. Velikonoční výstava i betlém.  Bad Windsheim – návštěva termálních lázní s (mimo jiné bazény) nejslanějším bazénem v Evropě (obsah soli 26,9 %) – léčebná relaxace jako v Mrtvém moři. Nocleh v hotelu na trase zájezdu.
2. den: Rothenbuerg – jedno z nejkrásnějších a nejzachovalejších německých středověkých měst -  projdete se po hradbách, které obklopují celé město, v uličkách, uvidíte nádherné hrázděné domy. Město ukrývá Německé vánoční muzeum, které je spojeno s reprezentativním obchodem „Vánoční vesnice“ světoznámé vánoční firmy Käthe Wohlfahrt -  nejvíce vánočního zboží pohromadě – zápis v Guinessově knize rekordů. Ocitnete se uprostřed Vánoc…a nakonec můžete v některé z cukráren ochutnat i originální vánoční „sněhové koule“. A velikonoční kašny? I tady je najdete. Velikonoce a vánoce v jednom. Odpoledne prohlídka Norimberku.  Návrat do Prahy kolem 23. hodiny.

Termín Cena dospělý Děti do 15 let
02.04. - 03.04.2016 3200 2560 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu