www.ckpermon.com

 Víkendová plavba po nejkrásnějších alpských jezerech i centrem Salcburku      Plavba údolím Wachau (UNESCO)      Plavba na Dunaji      Plavba údolím rýnských hradů      Nejkrásnější bavorská jezera                                            

PLAVBA ÚDOLÍM WACHAU (UNESCO) 2015

NOVINKA

Nejkrásnějším úsekem Dunaje luxusní lodí, plavba po největším evropském podzemním jezeře, Vídeň, víno

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Po prohlídce rakouské barokní perly kláštera v Melku vás čeká plavba nejkrásnějším úsekem rakouského dunajského údolí ve Wachau (krajina UNESCO) - cca jeden a půl hodinová plavba luxusní výletní lodí nejkrásnějším údolím Dunaje ve Wachau - pod vinicemi, hrady, malebnými vesničkami, kláštery,…Plavba mezi klášterem v Melku a historickým městečkem Dürnstein - malebné uličky, sklípky, nejkrásnější rakouská rokoková věž, zámek, hradní zřícenina s vyhlídkou. Možnost nákupu vína v některém z vinařství. Nocleh v hotel 4* ve Stockerau na Dunaji. Krásný park u řeky kousek od hotelu.
2. den: Vídeň - malá prohlídka a dostatek volna ke kavárnám, muzeím, galeriím atd. Odpoledne další unikátní plavba, tentokrát v podzemí - po největším podzemním jezeře v Evropě v Hinterbrühlu (Seegrotte). V roce 1993 v dolu natočila americká společnost Walt Disney film Tři mušketýři. V hlavních rolích hráli Chris O‘Donnell, Kiefer Sutherland a Charlie Sheen. Některé rekvizity - mj. loď na podzemním jezeře, jsou dodnes na svém místě. Návrat do Prahy do cca 23. hodiny.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
23.05. - 24.05.2015 2900 2320 Rezervovat
26.09. - 27.09.2015 2900 2320 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1x nocleh s bufetovou snídaní v hotelu***, průvodce, pojištění proti úpadku.

Příplatek:

kompletní pojištění Allianz 132 Kč, nad 70 let 264 Kč.
pokoj 1/1: 500 Kč


Odjezdová místa: TRASA CKatalog ve formátu pdf, zájezd str. 92

Touroperátor: CK Permon


Vytisknout stranu