NEJKRÁSNĚJŠÍ RAKOUSKÉ ZAHRADY 2021

Celkem o víkendu uvidíte více jak sto ukázkových zahrad a zahrádek v nejlepších rakouských zahradních areálech, největší světovou sbírku růží v zámeckém parku, barokní klášterní zahradu, zájemci i  největší evropský zahradnický veletrh. Termální lázně. V neděli program na výběr. Tolik kytek pohromadě jen tak neuvidíte.

.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (další odjezdová místa). Kittenberské zahrady  - nejlepší a asi nejkrásnější soukromé rakouské ukázkové zahrady, kterých je víc jak 40 různých a které jsou vzájemně propojeny a které se prolínají kouzelnými prohlídkovými okruhy. Jen v bylinkové zahrádce je na 3 tisíce rostlin, Zahrada snů, japonská zahrada, alpská zahrada, palmový dům, zahrada ohně, portugalská, atd. Nedávno obnovené barokní zahrady v klášteře v Melku. Možnost prohlídky kláštera v Melku.  Nocleh v hotelu 3* v oblasti.
2. den: Po bufetové snídani Zahrady Tulln – 70 tematických zahrad v největších rakouských ukázkových zahradách s cestou v korunách stromů na 50 ha. Odpoledne si vybíráte:

Výstava v Tullnu: Okolo 500 vystavovatelů – zahradníků na výstavní ploše 85.000 m² představuje vše na téma zahrada a rostliny. Součástí je i největší evropská prezentace květin. Na 200 tisíc květů je vystaveno v barevném moři různých dekorací, soch a dalších forem prezentace. Zahrady v Tullnu a výstava v jedné vstupence (13,50 EUR), ve které máte 180.000 m² zahrad – to najednom místě nikdy není a nebylo po celém světě….

Návrat kolem 22. hodiny.


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
04.09. - 05.09.2021 3000 2400 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

1/1: 400 Kč, 470 Kč – večeře v hotelu. Nabízíme komplexní pojištění Allianz.

 

Tulln nabízí celou řadu dalších věcí – celé dunajské nábřeží i měěstečko je plné květin, vyhlídkové plavby lodí, Muzeum Egona Schieleho i jeho rodný dům, projížďky na lodičkách na slepém dunajském rameni,….

 
Touroperátor: CK Permon