ALPSKÉ VODOPÁDY A SOUTĚSKY 2019


Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase B (odjezdová místa i před Prahou). Národní park Berchtesgaden - plavba lodí po křišťálově čistém jezeře Königssee pod nejvyšší německou skalní stěnou hory Watzmann k dalšímu křišťálově čistému jezeru Obersee, kde je i nejvyšší vodopád Německa Röthbachfall s výškou 470 metrů. Soutěska Wimbachklamm v Ramsau a jeden z nejznámějších motivů z bavorských Alp – kostel v Ramsau. Nocleh v hotel 3* v Loferu s bazénem.
2. den: Po bohaté bufetové snídani krásný program v údolí Saalchtal se 2 vstupy a s lanovkou v ceně zájezdu (karta Saalachtal). Soutěska Vorderkaserklamm ve sv. Martinu (velmi snadno dostupná, 400m dlouhá, 89 m hluboká a úzká od 6 metrů do 80 cm) a 600 m soutěska Seisenbergklamm s orchidejovou stezkou. Jeden z nejkrásnějších turistických „almgebietů“ v Rakousku - Loferer Alm – lanovkou v ceně zájezdu vyjedeme na horské pastviny s dalekými výhledy a obrovskými možnostmi lehké pěší turistiky. Tento týden si můžete udělat svůj individuální program – krásné procházky podél řeky Saalach, půjčovny kol a elektrokol –parádní stezka, půjčovny kajaků,….Nocleh ve stejném hotelu.
3. den: Nejvyšší rakouské vodopády Krimmelské vodopády – velmi bohaté na vodu a padající ve 3 stupních z výšky 380 m. Kdo už bude „převodopádovaný“ může prožít nedělní odpoledne v termálních lázních v Badhofagstein s umělým termálním jezerem. Pro ostatní máme snad nejkrásnější rakouskou soutěsku zakončenou vodopádem Liechtensteinklamm a vodopád v lázních Bad Gastein, který spadá přímo do města a který patří k nejznámějším rakouským vodopádům. Stovky malířů minulosti ho přenesly do svých obrazů. Rovněž spadá ve 3 stupních a je vysoký 340 metrů. Návrat do Prahy kolem 22. hodiny (ostatní místa s časovým posunem jako při odjezdu),


Termín Cena dospělý Děti do 15 let
31.05. - 02.06.2019 4200 3360 Rezervovat

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 2 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, sobotní vstupy (2 soutěsky, lanovka) pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

pokoj 1/1: 1.000 Kč
2 x večeře: 960 Kč
Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.
Touroperátor: CK Permon